Rzeszów - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 53 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Rzeszów - sprawdź godziny otwarcia

Rzeszów to największe miasto w województwa podkarpackiego, dlatego duże zapotrzebowanie w nim na centra handlowe i sklepy sieciowe nie jest zaskoczeniem. Spójrzmy zatem, jakie są największe centra handlowe w Rzeszowie oraz sklepy sieciowe, które cieszą się największą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolicy.

Największe centra handlowe w Rzeszowie                                    

Rzeszów, czyli stolica województwa podkarpackiego, to główny ośrodek zakupowy w okolicy. Doskonale potwierdza to bardzo duża liczba centrów handlowych, które mieszą się w tym mieście wojewódzkim. Największą galerią w Rzeszowie jest Galeria Rzeszów, która mieści się w centrum miasta naprzeciwko jednego ze znaków rozpoznawczych Rzeszowa – pomniku Czynu Rewolucyjnego. W Galerii Rzeszów można znaleźć wiele markowych sklepów. Otwarcie centrum handlowego miało miejsce w 2012 roku i od tego czasu Galeria Rzeszów cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród mieszkańców Rzeszowa, ale również całego regionu. Nie mniejszą liczbą klientów cieszy się drugie co do wielkości centrum handlowe Rzeszowa, czyli Millenium Hall. Znajduje się ono w centrum miasta, obok Mostu Zamkowego i funkcjonuje od 2011 roku. Innym popularnym centrum handlowym jest centrum handlowe Plaza Rzeszów, które powstało już w 2005 roku. W pobliżu centrum handlowego Plaza Rzeszów znajduje się również Galeria Nova, w której można znaleźć przede wszystkim sklepy meblowe i sklepy z przedmiotami do domu. Nieco starsza jest Outlet Graffica (powstała w 2001 roku), która znajduje się w pobliżu rzeszowskiego rynku.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Rzeszowie

Rzeszów to największe miasto w województwie podkarpackim, dlatego swoje oddziały ma w nim większość sklepów sieciowych. Najwięcej placówek mają oczywiście takie firmy jak m.in. Biedronka, Lidl oraz Żabka. Innymi popularnymi sklepami spożywczymi w Rzeszowie są także Auchan, E.Leclerc, Kaufland, Lewiatan, Carrefour, Frac, Groszek, Społem, Delikatesy Centrum i Spar. Kilka oddziałów w mieście mają również księgarnia Empik, sklep meblowy Agata, Rossman, apteka Super-Pharm, Hebe i Media Expert. Na naszej stronie można także znaleźć informacje o rabatach w takich sklepach jak m.in. Pepco, McDonald, Media Markt, Obi, Smyk i bi1 Market.

Baza sklepów z Rzeszowa - sprawdź rabat

Większość sklepów sieciowych w Rzeszowie bardzo często organizuje akcje rabatowe. Właściwe w każdym centrum handlowym w dowolnej porze roku można znaleźć wiele wyprzedaży. Co jednak, jeśli czekamy na promocję konkretnego produktu i nie możemy codziennie chodzić do galerii lub sklepu, aby sprawdzić, czy rozpoczęła się właśnie przecena? W takiej sytuacji najlepszym sposobem będzie regularne monitorowanie cen na naszej stronie. Stale monitorujemy najnowsze oferty sklepów w różnych centrach handlowych, jak również w sklepach sieciowych. Dzięki informacjom zawartym na naszej stronie można w bardzo łatwy sposób sprawdzić, które sklepy i na jakie produkty oferują aktualnie rabaty.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Rzeszowie

Promocje to jeden z najlepszych sposobów na zachęcenie potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą i dokonania zakupów. Taką samą strategię wykorzystują sklepy w Rzeszowie, dlatego bardzo często organizują różne promocje. Na naszej stronie znajdują się najnowsze informacje o przecenach z gazetek promocyjnych oraz o najnowszych przecenach ze sklepów, które znajdują się w centrach handlowych. Promocje to bardzo dobra okazja, aby kupić towar najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki regularnemu monitorowaniu informacji o najnowszych promocjach w sklepach i centrach handlowych w Rzeszowie klienci mogą oszczędzić na zakupach bardzo dużo pieniędzy.