Rybnik - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 41 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Rybnik - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Mieszkasz w Rybniku lub okolicach i zastanawiasz się, gdzie zrobić zakupy? Sprawdź, jakie sklepy sieciowe prowadzą działalność w tym mieście i w jakich centrach handlowych można je znaleźć. Przekonaj się także, jak łatwo skorzystać z promocji i rabatów w Twoim mieście.

Największe centra handlowe w Rybniku

Centrum handlowe to jedno z najchętniej i najczęściej odwiedzanych miejsc. Klienci bardzo cenią sobie tę formę zakupów, ponieważ nie muszą przemieszczać się po całym mieście, aby dotrzeć do następnego sklepu, a także mogą spędzić czas w miłej atmosferze i w otoczeniu nastrojowej muzyki. Ponadto, wybierając się do tego typu miejsca nie trzeba zwracać uwagi na pogodę panującą na zewnątrz, gdyż wszystkie punkty handlowe znajdują się w jednym budynku. Wizyta w centrum handlowym pozwala także zaoszczędzić sporo wolnego czasu, więc jest dobrym rozwiązaniem dla zabieganych osób. Jeśli wybierasz się na zakupy w Rybniku, to możesz skorzystać z aż czterech dużych centrów handlowych, są to: Focus Park RybnikGaleria Śląska w RybnikuPasaż Tesco oraz Rybnik Plaza. Na ich terenie znajdują się między innymi takie sklepy, jak: Orsay, Rossmann, Tui, RyłkoMedia Expert, Empik, Wojas, SmykMartes Sport, Pepco, biuro podróży Itaka, Hebe, Carrefour, RTV Euro AGD, Media Markt, MonnariStokrotka czy też W.Kruk.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Rybniku

Swoją działalność w Rybniku prowadzi ponad 40 różnych sklepów sieciowych. Klienci bardzo chętnie korzystają z tego typu punktów handlowych, ponieważ pozytywnie się im kojarzą - np. z dobrą jakością produktów lub korzystnymi ofertami cenowymi. Najpopularniejsze sieci spożywcze na terenie Rybnika to między innymi: Biedronka, Lidl, Żabka, Auchan, Carrefour, Aldi, Lewiatan czy też Kaufland. Jeśli chodzi o drogerie, to klienci mogą skorzystać natomiast z takich sklepów, jak: Drogerie Koliber, Rossmann, Drogerie Polskie oraz Hebe. Na terenie Rybnika działają także sieci sklepów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów remontowych: Agata Meble, Bodzio czy też Cersanit.

Baza sklepów z Rybnika - sprawdź rabat

Wybierając się na zakupy często liczymy na to, że trafimy na jakąś zniżkę lub rabat. Najczęściej przyznawaną formą rabatu jest tak zwany rabat ilościowy. Na czym polega i gdzie można się z nim spotkać? Tego typu upusty przyznawane są w wielu sklepach, jednak najczęściej natrafić można na nie w sieciach spożywczych i drogeriach. Rabat ten polega na kupieniu większej ilości danego produktu, którego cena jednostkowa wyniesie wówczas mniej, niż gdybyśmy kupowali tylko pojedynczą sztukę. Warto skorzystać z tego rozwiązania np. podczas zakupów w Biedronce, kiedy będziemy kupować produkty o długim terminie przydatności. Innym rodzajem rabatu jest np. rabat gotówkowy, którego udziela się klientom płacącym całą kwotę za dany produkt przy użyciu gotówki. Te rozwiązanie jest jednak stosowane zazwyczaj tylko w określonych sytuacjach i można spotkać się z nim np. w sklepach sprzedających artykuły RTV i AGD, takich jak Media Markt czy Media Expert.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Rybniku

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi najlepszymi promocjami w Rybniku, to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne, które znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jaki na stronach internetowych. Ponadto, zainstaluj na swoim telefonie aplikację danego sklepu - np. Żabki lub Rossmanna, żeby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się ofertach.