Radomsko - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 27 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Radomsko - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Radomsko to średniej wielkości miejscowość położona w województwie łódzkim. Miasto zlokalizowane jest po wschodniej części DK1, pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Częstochową. Obecnie Radomsko zamieszkuje ok. 45 tys. mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się wiele punktów i placówek sieci sprzedażowo-usługowych, w których mieszkańcy powiatu i okolic mogą dokonywać zakupów. Poniżej przedstawiamy, gdzie znajdują się te miejsca i które z nich są najchętniej uczęszczane przez mieszkańców. Wyszczególniamy także konkretne sieci sprzedażowe, które funkcjonują obecnie w Radomsku.

Największe centra handlowe w Radomsku

Największym centrum handlowym w Radomsku jest Era Park, zlokalizowany przy ul. Sierakowskiego 11. Park handlowy znajduje się w centrum miasta, nieopodal drogi DK42 oraz dworca kolejowego. Centrum jest czynne przez siedem dni w tygodniu. Era Park jest miejscem działalności ok. 20 sklepów oferujących różnorodne produkty. Jest to miejsce chętnie uczęszczane przez mieszkańców Radomska i okolic ze względu na szeroki asortyment towarów dostępnych w jednym miejscu. Na terenie centrum znajduje się m.in. Lidl, CCC, Dealz, Pepco, Jysk, Kik, Deichmann, EsBank, Rossmann, H&M, Reporter, RTV EURO AGD czy Martes Sport. Klienci mogą także zakupić leki i inne produkty w aptece sieciowej "Apteki Burchacińscy". Z kolei na miłośników lokalnych wędlin otworem stoi placówka Nowakowski, w której można nabyć tego typu produkty, w tym także lokalne. Liczba sklepów i najemców lokali w Era Parku systematycznie się zmienia.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Radomsku

Era Park nie jest jedynym miejscem w Radomsku, w którym można dokonać zakupów w sklepach należących do krajowych i międzynarodowych sieci handlowych. W centrum miasta, przy ul. Fabianiego, zlokalizowany jest mini pasaż ze sklepami Natura, Aldi oraz Action. Z kolei na poprzemysłowych terenach radomszczańskiej metalurgii znajduje się inny park handlowy, w którym można udać się na zakupy do sieci takich jak: Reserved, Sinsay, NEONET, Cropp, Intermarche czy Bricomarche. W południowej części miasta, nieopodal szpitala powiatowego, mieści się jeden z największych sklepów wielkopowierzchniowych w Radomsku - Carrefour, wraz z przynależącą do niego stacją paliw. Przy ul. Jagiellońskiej znajdują się także położone blisko siebie sklepy Biedronka, Lewiatan i Lidl.

Baza sklepów z Radomska - sprawdź rabat

Radomsku znajdują się dwa sklepy sieci Lidl, 4 placówki Biedronki i ponad 10 małych sklepów sieci Żabka. Zakupy w mieście położonym w województwie łódzkim można zrobić także m.in. w sklepach: Dino, Coccodrillo, Lewiatan, Media Expert, Netto, Mróka, TXM Textilmarket, Bodzio, Cesanit, Laboo, Euro Sklep, Forte czy Alsen. Szczegółowa lista sieci handlowych, wraz z aktualnymi promocjami i okazyjnymi gazetkami dostępna jest na niniejszej podstronie.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Radomsku

Promocje w największych sieciach handlowych w Radomsku są praktycznie takie same, jak w innych miastach w Polsce. Niekiedy pojawiają się także promocje lokalne, dotyczące m.in. okazyjnej wyprzedaży produktów czy obszarowych przecen. Na najniższe ceny mogą liczyć także klienci, którzy skorzystają z promocji oferowanych przez nowo otwarte placówki. Warto na bieżąco sprawdzać aktualne obniżki cen produktów, korzystając z wyszczególnionych katalogów i gazetek promocyjnych danych sklepów sieciowych.