Radom - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 49 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Radom - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jeśli mieszkasz w Radomiu i nie wiesz, gdzie wybrać się na zakupy, to koniecznie zobacz, jakie sklepy sieciowe działają na terenie tego miasta i w jakich centrach handlowych należy ich szukać. Ponadto, sprawdź jak korzystać z oferowanych przez nie zniżek i promocji.

Największe centra handlowe w Radomiu

Centra handlowe są bardzo chętnie odwiedzane przez klientów, ponieważ wizyta w nich pozwala zaoszczędzić dużo czasu, a także eliminuje konieczność przemieszczania się po mieście, dzięki czemu można uniknąć stania w korkach lub czekania na komunikację miejską. Jeśli jesteś mieszkańcem Radomia lub okolicznych miejscowości, to możesz skorzystać z aż pięciu centrów handlowych, które prowadzą swoją działalność na terenie tego miasta - są to: Atrium GamaCH Echo RadomGaleria SłonecznaM1 Radom oraz Street Mall Vis a Vis Radom. Na ich terenie funkcjonują takie sklepy sieciowe, jak: RossmannEmpik, Smyk, Pepco, Biedronka, Orsay, OBI, Tui, RyłkoMedia Markt, Auchan, HebeCoccodrilloŚwiat Książki, Komfort, Kik, RTV Euro AGDJysk czy też Media Expert.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Radomiu

We wszystkich centrach handlowych, jak i na obszarze miasta, znajduje się wiele sklepów sieciowych. W całym Radomiu funkcjonuje ich około 60, a klienci chętnie udają się do nich na zakupy. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że konsument ma zaufanie do konkretnej sieci, ponieważ wie, czego może się spodziewać kupując produkty - np. wysokiej jakości artykułów lub korzystnych rabatów i zniżek. Do najpopularniejszych sklepów sieciowych na terenie Radomia należą między innymi: Biedronka, Lidl, Pepco, RossmannSuper-PharmŻabka, Aldi, Auchan, Carrefour, CastoramaCoccodrillo, E.Leclerc, Empik, Flying Tiger, HebeKaufland, Lewiatan, Media Expert, Media Markt, NaturaOBI, Ryłko, RTV Euro AGD, Smyk, Stokrotka, Black Red WhiteBodzio czy też Drogerie Laboo.

Baza sklepów z Radomia - sprawdź rabat

Klienci dużo chętniej wybiorą się na zakupy do konkretnego sklepu, jeśli będą wiedzieli, że mogą liczyć w nim na rabat lub zniżkę. Rabaty najczęściej przyznawane są w sklepach sieciowych, jednak to jaką formę przybierze rabat zależy w głównej mierze od polityki promocyjnej sklepu. Jakie rabaty można uzyskać na terenie Radomia? Najczęściej spotykaną formą zniżki jest rabat ilościowy, z którym można spotkać się przede wszystkim w sklepach spożywczych, np. w Biedronce - gdzie kupując np. 3 kostki masła zapłacimy za pojedynczą sztukę mniej, niż w przypadku, gdy kupowalibyśmy tylko jeden artykuł tego rodzaju. Na podobnego rodzaju rabaty można natknąć się także w popularnych drogeriach - przykładem może być znana akcja sieci sklepów Rossmann, podczas której przy zakupie dwóch kosmetyków objętych promocją dwa pozostałe dostaje się za darmo lub za 1 grosz.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Radomiu

Mieszkasz w Radomiu i nie wiesz, gdzie najlepiej szukać korzystnych promocji? Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami i przecenami, to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne, które możesz dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i obejrzeć na stronach internetowych. Warto zwrócić także uwagę na to, czy dany sklep nie organizuje jakiejś akcji, dzięki której możesz otrzymać dodatkowe profity - np. zainstalowanie aplikacji sklepu, dzięki której otrzymasz możliwość pozyskania dodatkowych kuponów, jak ma to miejsce w sieci sklepów Lidl