Płock - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 47 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Płock - sprawdź godziny otwarcia

Zastanawiasz się gdzie w Płocku można zrobić zakupy? Sprawdź, jakie galerie funkcjonują na terenie tego miasta i jakie sklepy sieciowe prowadzą w nim swoją działalność oraz przekonaj się, gdzie najlepiej szukać promocji i rabatów.

Największe centra handlowe w Płocku

Klienci uwielbiają robić zakupy w centrach handlowych, ponieważ pozwala to nie tylko zaoszczędzić dużo czasu, ale i nie przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnętrz, gdyż wszystkie sklepy zlokalizowane są w jednym budynku i zazwyczaj nie ma konieczności opuszczania go, aby dostać się do kolejnego lokalu. W Płocku funkcjonują trzy duże centra handloweAtrium MostyGaleria Mazovia oraz Galeria Wisła. Na terenie pierwszego z nich klienci mogą skorzystać z takich sklepów jak między innymi: Rossmann, Media Expert, Empik, Monnari, Wojas, Hebe, Smyk, Martes Sport czy też Pepco. W Galerii Mazowia znajdują się dodatkowo takie sieci sklepów jak: Orsay, Tui, Ryłko, Kik, Media Markt, Coccodrillo, W.Kruk oraz Drogerie Polskie. Galeria Wisła również zaprasza do wcześniej wymienionych sklepów, a także do skorzystania z biura podróży Itaka.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Płocku

Na terenie Płocka swoją działalność prowadzi ponad 50 różnych sklepów sieciowych z różnych branż. Klienci bardzo doceniają zakupy w tego typu miejscach i chętnie korzystają z nich nie tylko podczas wizyty w centrum handlowym. Największe sieci sklepów spożywczych w Płocku to: Biedronka, Lidl, Auchan, CarrefourŻabka, Kaufland, Lewiatan, Netto, Stokrotka czy też Mila. Jeśli chodzi o drogerie, to w Płocku można znaleźć przede wszystkim: Rossmann, Hebe, Drogerie Laboo oraz Naturę. Sklepy zajmujące się sprzedażą mebli i artykułów budowlanych, które działają w obrębie tego miasta to między innymi: Agata Meble, Bodzio, Mrówka, OBI, Leroy Merlin czy też Black Red White. Klienci, którzy chcą kupić artykuły przemysłowe mogą natomiast udać się do: Pepco, TXM Textilmarket, Smyka lub Empiku. Jeśli zatem jesteś mieszkańcem Płocka, lub okolicznych miejscowości, to masz ogromny wybór podczas planowania codziennych zakupów.

Baza sklepów z Płocka - sprawdź rabat

Rabaty mogą przybierać różne formy. Najpopularniejsze z nich to rabaty cenowe oraz ilościowe. Z rabatami ilościowymi najczęściej można spotkać się w sklepach spożywczych, np. w Biedronce lub Auchan, gdzie kupując kilka produktów zapłacisz mniej niż przy zakupie pojedynczej sztuki danego artykułu. Rabaty cenowe są natomiast dostępne w niemal każdym sklepie - polegają one na odliczeniu konkretnego procentu od stałej ceny. Jeśli chcesz przekonać się, gdzie najlepiej zrobić zakupy w Płocku to koniecznie sprawdź bazę sklepów z tej miejscowości.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Płocku

Wiele sklepów sieciowych oferuje swoim klientom ciekawe promocje cenowe. W zależności od konkretnego sklepu mogą one przybierać różną formę, a konsument musi spełnić konkretne wymagania, aby móc skorzystać z danej zniżki. Najkorzystniejsze promocje, z których najczęściej korzystają klienci, to okazje oferowane przez sklepy spożywcze - np. Lidla lub Żabkę, które oferują swoim klientom specjalne aplikacje, w których można odblokować kupony na konkretne produkty. Bardzo atrakcyjne promocje można znaleźć także w drogeriach oraz sklepach z artykułami przemysłowymi i ubraniami - gdzie często na wyprzedażach znajdują się ostatnie sztuki z danej kolekcji. Jeśli chcesz na bieżąco śledzić pojawiające się promocje, to koniecznie przeglądaj aktualne gazetki promocyjne, które możesz znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych.