Piotrków Trybunalski - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 33 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Piotrków Trybunalski - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Centra handlowe powstały z myślą o osobach kochających zakupy, ale również dla tych, którzy ze wszystkim chcą się uporać szybko i sprawnie, znajdując wszystko w jednym miejscu. Największe miasta mają po kilka, a nawet kilkanaście takich miejsc, jednak zdarza się, że w mniejszych miejscowościach znajdziemy tylko jedną taką placówkę. Tak jest w przypadku Piotrkowa Trybunalskiego, co jednak zrekompensowane zostało wielkością i możliwościami tego miejsca.

Największe centra handlowe w Piotrkowie Trybunalskim

Focus Mall oferuje swoim klientom aż 76 tys. m kw., gdzie mieści się ponad 100 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Wszystko to zwieńczone zostało kinem Helios z pięcioma salami dostępnymi dla każdego kinomaniaka oczekującego na nowe filmy. Dla każdego, kto przybył swoim pojazdem, centrum handlowe oferuje 4-poziomowy parking z aż 740 dostępnymi miejscami. Dla osób z ekologicznymi pojazdami centrum postanowiło wyposażyć się w stację naprawy rowerów, jak i stację Piotrowskiego Roweru Miejskiego.

Jakie sklepy znajdziemy w Focus Mall? Szeroki wybór branż sprawia, że spotkamy się tutaj z tak popularnymi markami, jak Media MarktReservedSinsayOchnikDiverseRossmannKFC, jak i wieloma innymi. Wszystko to w jednym miejscu, aby zapewnić pełny komfort klientów.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Piotrkowie Trybunalskim

Sklepy sieciowe to miejsca, gdzie chcemy mieć pewność, że znajdziemy swój ulubiony produkt, a wszystko to w pobliżu miejsca zamieszkania i bez zgiełku wielkich centrów handlowych. W Piotrkowie Trybunalskim znajdziesz wiele najpopularniejszych firm, które pomogą Ci w codziennych zakupach. Gdzie warto zajrzeć?

  • Auchan – jest to hipermarket, który zawsze zaskakuje niskimi cenami, oferując nie tylko artykuły spożywcze, ale tak naprawdę z każdej popularnej branży – od elektroniki, przez meble, a nawet i do roślin. W Piotrkowie Trybunalskim istnieje jeden obiekt tej firmy, który znajduje się na alejach Władysława Sikorskiego 13/17. 
  • Empik – dla każdego, kto kocha książki, ale również muzykę i gry, sklep ten jest świetnym miejscem, w którym odnajdzie ulubione i nowe pozycje. Piotrków Trybunalski oferuje jeden taki obiekt, który znajduje się na ul. J. Słowackiego 123. 
  • Biedronka – myśląc o sklepach sieciowych, często myślimy o Biedronce. Jest to miejsce, gdzie zawsze znajdą się niskie ceny, a jakość produktów stoi na wysokim poziomie. W Piotrkowie znajduje się aż 11 takich obiektów, które spotkać można m.in. na ul. Belzackiej 9, jak i Dmowskiego 28b.

Baza sklepów z Piotrkowa Trybunalskiego – sprawdź rabat

Wiedząc już, jakie sklepy możesz znaleźć w Piotrkowie Trybunalskim, warto pomyśleć o rabatach, które na Ciebie czekają. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszych ofert rabatowych, które będziesz mógł wykorzystać w sklepach internetowych swojego własnego wyboru – może to być zakup elektroniki z Media Markt, który odbierzesz w stacjonarnym sklepie w swoim mieście, a może to być też zakup ulubionych kosmetyków z Rossmanna. Warto często sprawdzać aktualne rabaty.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Piotrkowie Trybunalskim

Dzięki naszej stronie zapoznasz się z gazetkami promocyjnymi wszystkich sieciowych sklepów w swoim mieście, a wszystko to bez potrzeby odwoływania się do oficjalnych stron – my robimy to za Ciebie. Wszystko to sprawia, że możesz sprawnie przeglądać interesujące Cię promocje i szybciej planować zakupy.