Piła - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 19 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Piła - sprawdź godziny otwarcia

Piła to miasto, które zaprasza w swoje progi nie tylko ciekawą infrastrukturą, ale również szaleństwem zakupów, których można dokonać w aż trzech centrach handlowych. Miejsca te pozwolą na załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu, redukując potrzebę ciągłego jeżdżenia i chodzenia do innych placówek.

Największe centra handlowe w Pile

Jakie centra znajdziemy w Pile?

  • Atrium Kasztanowa – to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni ponad 12 tys. mkw. Jest to niezwykle popularne miejsce, co zawdzięcza zróżnicowanemu asortymentowi. Znajdziemy tutaj ponad 60 lokali, a wszystko to na przestrzeni wielu branż – kosmetycznej, spożywczej, odzieżowej, jak i innych. Można tutaj spotkać tak znane marki, jak CCC, Rossmann, Sephora, Apart, Esotiq, a dla głodnych również KFC i Pizza Hut. Każdy z gości ma do dyspozycji parking, który potrafi pomieścić aż 355 samochodów.
  • Vivo! Piła – to drugie z trzech centrum handlowych w Pile, które pozwala na zakupy w aż 70 różnych sklepach, jednocześnie oferując spore różnicowane kulinarne, które zaciekawi niejednego smakosza. Dostępna jest również sala zabaw Honolulu, a jej profesjonalna załoga zaopiekuje się dziećmi klientów, którzy chcą się oddać zakupowemu szaleństwu. Znajdą się tutaj takie marki, jak Media ExpertRyłkoEmpikHebe i wiele innych.
  • Pasaż Tesco – ta sieciowa marka centrów handlowych zawsze oferuje szeroki wybór sklepów, który jest sprawnie podzielony na części odpowiadające danym branżom, przez co łatwo o nawigację podczas zakupów. 

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Pile

Czasem jednak nie lubimy bądź z innych powodów nie chodzimy do centrów handlowych. Szybkie zakupy w najbliższym sklepie sieciowym będą wtedy najlepszym rozwiązaniem. Jakie najpopularniejsze obiekty znajdują się w pobliżu?

  • Biedronka – tego sklepu nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż jest jednym z najpopularniejszych w całej Polsce. Jego zawsze niskie ceny sprawiają, że wiele osób wizytuje tam codziennie. W Pile można znaleźć aż 7 obiektów tej firmy, które znajdują się w różnych częściach miasta, a m.in. na ul. Bydgoskiej 114, Tczewskiej 1, jak i Doktora Drygasa 4. 
  • Aldi – jest to sklep, który wszedł na Polski rynek dużo później, jednak trzyma się na nim całkiem sprawnie, oferując produkty, których na próżno szukać u konkurencji. W Pile można znaleźć jeden obiekt tej marki, a znajduje się on na ul. Wyspiańskiego 29. 
  • Bodzio – dla każdego szukającego odpowiednich mebli wysokiej jakości, Bodzio będzie świetnym wyborem. W Pile znajdziemy ten sklep na ulicy Bydgoskiej 145. 
  • Żabka – szybkie i często niedzielne zakupy najczęściej możemy wykonać tylko w tym sklepie, jednak to wcale nie jest minus, gdyż miejsce to oferuje naprawdę ciekawe promocje, szczególnie z ich kartą stałego klienta. W Pile znajduje się aż 14 takich obiektów.

Baza sklepów w Pile – sprawdź rabat

Nasz portal oferuje niezliczoną liczbą rabatów, które można wykorzystać na zakupy online w przeróżnych sklepach – od Media Expert, przez Sephorę, a kończąc na obiektach spożywczych. Wystarczy tylko wyszukać interesującą Cię promocję i skorzystać z oferowanych rabatów, które potrafią sprawnie i szybko obniżyć cenę danych produktów.

Najlepsze promocji z sieci sklepów w Pile

Dla Ciebie stworzyliśmy sekcję gazetek, która pomaga w szybkim przejrzeniu wszystkich aktualnych i zbliżających się promocji w sklepach w Pile. W ten sposób nie musisz szukać tych informacji na oficjalnych stronach internetowych, gdyż zadanie to wzięliśmy na siebie. Ty możesz się już cieszyć promocjami na wyciągnięcie ręki, a wszystko to w pełni za darmo.