Pabianice - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 30 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Pabianice - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Wielki maraton zakupów? A może po prostu potrzeba szybkiego uporania się z różnymi potrzebami? Wszystko to można znaleźć w centrach handlowych, a Pabianice oferują dwa takie miejsca. Obiekty te pozwolą na poznanie szerokiej gamy sklepów różnych branż, co umożliwi wybranie produktów, które najbardziej Cię zainteresują. Jak prezentują się te centra handlowe?

Największe centra handlowe w Pabianicach

  • Centrum Handlowe Echo – jest to pierwszy tego rodzaju obiekt w Pabianicach. Usytuowany został na ulicy Zamkowej 31, a na swoich 17100 mkw. oferuje aż 40 różnych lokali handlowo-usługowych. Znajdziemy tutaj zarówno obiekty z branży kosmetycznej, biur podróży, banków, jak i gastronomicznej. Do najbardziej rozpoznawalnych marek, które można tu spotkać, zaliczamy JyskRTV EURO AGDRossmann i Action. Dla ceniących sobie aktywność fizyczną, na miejscu znajduje się obiekt sportowy Just Gym, który jest zawsze otwarty. Dla każdego zmotoryzowanego klienta znajdzie się miejsce na parkingu, które pomieści aż 570 samochodów.
  • Centrum Tkalnia – usytuowane zostało w otoczeniu najgęściej zaludnionych dzielnic, pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia, jak i Parkiem Słowackiego. Miejsce to oferuje nie tylko szeroki wybór sklepów i punktów usług, ale posiada również specjalnie wydzieloną strefę, na której organizowane są eventy dla mieszkańców Pabianic i turystów. Dla tych, którzy jednak przyszli na zakupy, nie zabraknie takich marek, jak ReservedMedia ExpertSinsey, jak i wiele innych.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Pabianicach

Sklepy sieciowe są ratunkiem dla każdego, kto preferuje szybkie, niezróżnicowane asortymentowo zakupy, a wszystko to w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Ich popularność sprawia, że można znaleźć je na każdym kroku. Jakie obiekty spotkasz w Pabianicach?

  • Biedronka – jest to jeden z najbardziej popularnych sklepów spożywczych, który pozwala na tanie zakupy od poniedziałku do soboty, jak i w niedziele handlowe. Dzięki swojemu szerokiemu asortymentowi sklep ten ma stałe grono bywalców. W Pabianicach możesz się tam wybrać w aż 6 obiektach – m.in. na ulicy Smugowej 31, jak i Traugutta 14. 
  • Dealz – sklep ten dopiero co wchodzi na polskie rynki, jednak w każdym mieście jest bardzo popularny, gdyż oferuje produkty zagraniczne, których nigdzie indziej stacjonarnie się nie dostanie, a wszystko to w przystępnych cenach. W Pabianicach obiekt ten znajduje się na ulicy Łaskiej 9.
  • Netto – kolejny z sieci sklepów, gdzie znajdziemy tak naprawdę wszystko, jeśli tylko trafimy na odpowiedni czas i promocje. Obiekt ten znajduje się na ulicy Zamkowej 43-47 w Pabianicach.

Baza sklepów z Pabianic – sprawdź rabat

Nasz portal oferuje Ci kupony rabatowe na tysiące różnych sklepów, które może wykorzystać na zakupy przez internet. Nie musisz czekać na Black Friday, żeby otrzymać zniżki, które obniżą cenę Twoich upragnionych produktów. Warto często sprawdzać najnowsze rabaty, gdyż zmieniają się one z dnia na dzień, jednak zawsze pozwalają na znalezienie czegoś dla siebie.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Pabianicach

Dzięki naszemu serwisowi nie musisz szukać ofert swoich pobliskich sklepów w samych placówkach bądź na ich oficjalnych stronach internetowych. Nasza kolekcja regularnie aktualizowanych gazetek promocyjnych sprawi, że możesz sprawdzić wszystkie interesujące Cię oferty w jednym miejscu, sprawnie przechodząc od sklepu do sklepu.