Otwock - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 23 sieci handlowych

W pobliżu Wisły i pięknego Świdra leży Otwock miasto niezwykłe i z dobrym klimatem. To tutaj przybywają mieszkańcy Warszawy, gdy chcą odpocząć od wielkiego miasta i utrudzonego wielkimi wyzwaniami życia. Otwock jest dobrym miejscem na ciekawy wypad za miasto, do odbycia ciekawego spaceru wśród pięknych otwockich willi, spożycia pikniku z najbliższymi, a nawet na spokojniejsze zakupy. Szczególnie ten ostatni aspekt warto poruszyć. Jakie sklepy znajdują się w Otwocku? Gdzie można zrobić udane zakupy w tym niezwykłym mieście?

Największe centra handlowe w Otwocku

Naszą podróż rozpoczynamy od największych centrów handlowych Otwocka, a w zasadzie od jednego centrum, a mianowicie Galerii Kupieckiej. Znajduje się ona na zbiegu ulic Kupieckiej oraz Staszica. Do budynku można dostać się trzema wejściami, a mianowicie od jednej lub drugiej z wymienionych ulic albo głównym wejściem umieszczonym na skrzyżowaniu tych dróg. Powierzchnia handlowa galerii kształtuje się na poziomie około dziesięciu tysięcy kilometrów kwadratowych. Galeria Kupiecka czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a także w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Otwocku

W zasadzie największe sklepy sieciowe w Otwocku znajdują się właśnie w Galerii Kupieckiej. Zakupy odzieży oraz bielizny zrobisz na przykład w H&M, LEE Wrangler, Medicine, Unlimited Fashion, Diverse, 50 Style, Top Secret, czy Esotiq. Inne popularne sieciówki znajdujące się w tym centrum handlowym to Empik, Orange, czy też Vision Express. W Galerii Kupieckiej napijesz się też pysznej kawy, zjesz smaczne ciastko, a także zrobisz zakupy spożywcze. Jednakże popularne sklepy sieciowe w Otwocku znajdują się nie tylko przy ulicy Kupieckiej. Zrobisz też zakupy w 5.10.15, Adidasie, Bodzio, a także Blask Red White.

Inne sklepy znajdujące się w tym mieście, w których Polacy często robią zakupy to:

- Biedronka,

- Lewiatan,

- Stokrotka,

- Rossman,

- Natura,

- Hebe,

- Żabka,

- Carrefour.

Baza sklepów z Otwocka – sprawdź rabat

Wybierając się na zakupy czy to odzieży, butów, wyposażenia domowego lub innych produktów, warto sprawdzić obowiązujące rabaty w gazetkach promocyjnych. Dzięki temu potrzebne zakupy zrobisz jeszcze taniej. Tym sposobem zapewnisz sobie przyjemność nie tylko przez zakupy, ale także ze względu na zaoszczędzone w budżecie domowym pieniądze.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Otwocku

Najlepsze rabaty z sieci sklepów w Otwocku najlepiej sprawdzać w internetowych gazetkach promocyjnych. W rezultacie szybko dotrzesz do potrzebnych informacji i zawsze będziesz na bieżąco. Z aktualnymi materiałami marketingowymi jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy. Co więcej, oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas, który przeznaczysz na ciekawsze i kreatywniejsze zajęcia. Pójdziesz do sklepu w konkretnym celu, kupisz produkty zgodnie z przygotowaną wcześniej listą i z ogromną satysfakcją udasz się do swoich ulubionych zajęć. Jest to naprawdę znakomita perspektywa.

Ulotki promocyjne zagwarantują Ci lepsze planowanie zakupów. Wystarczy, że poświęcisz na to kilka minut w ciągu dnia, na przykład podczas odpoczynku z kubkiem kawy czy kakao z cynamonem. Dzięki temu bardzo szybko zauważysz więcej złotówek w Twoim portfelu, gdyż jest to świetny sposób na bardziej ekonomiczne prowadzenie budżetu domowego.