Ostrowiec Świętokrzyski - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 30 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Ostrowiec Świętokrzyski - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Centra handlowe mają za zadanie przynieść nie tylko możliwość sprawnych i szybkich zakupów w różnych sklepach, ale też wiele rozrywki, która wykracza poza zwykłe kupowanie towarów. Jak ta sytuacja przedstawia się w Ostrowcu Świętokrzyskim? Gdzie warto iść?

Największe centra handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim

Znajdziemy tutaj tylko jedno centrum handlowe, które jednak posiada dużą powierzchnię prawie 20 tys. mkw., co pozwoliło na zamieszczenie ponad 80 różnych sklepów. Galeria Ostrowiec, gdyż tak właśnie się nazywa, oferuje zakupy w szerokim zakresie różnych branż – znajdziesz tutaj takie marki, jak RyłkoMonnariWojas, jak również JyskMartes czy Pepco.

Oprócz walorów handlowych galeria ta ma również zadanie rozrywkowe, które realizuje, urządzając różne święta. Spotkasz się tutaj z atrakcjami zarówno w Walentynki, Mikołajki, jak i Dzień Dziecka. Nie zabranie też pokazów mody, koncertów, porad stylistów i wizażystów. Jeśli będziesz szczęściarzem, może uda Ci się też wygrać w loterii.

Dla każdej zmotoryzowanej osoby znajdzie się miejsce, gdyż parking ma aż 611 miejsc, a w tym 19 przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sklepy sieciowe są dla wszystkich tych, którzy kochają szybkie zakupy w pobliskim miejscu. W ten sposób można dostać najpotrzebniejsze produkty, a wszystko to najniższych cenach. Jakie placówki oferuje Ostrowiec Świętokrzyski?

  • Biedronka – jest to zdecydowanie najpopularniejszy supermarket w Polsce, który swoją liczebnością pokonuje wiele swoich konkurentów. Jednocześnie oferuje świetne produkty w niskich cenach. Jeśli chodzi o Ostrów, znajdziemy ten sklep w aż 7 miejscach, a między innymi na ul. Grabowieckiej, jak i ul. Okólnej 5. 
  • Lidl – to kolejny z sieciowych sklepów spożywczych, który może też pochwalić się ciekawą ofertą tekstyliów, narzędzi oraz sprzętów innego rodzaju. Warto też zajrzeć tam na świeże pieczywo, które posmakowało milionom Polaków. W Ostrowie może odwiedzić ten sklep na os. Słonecznym 41.
  • Żabka – często potrzebujemy kupić coś w niedziele niehandlowe, a z pomocą przychodzi właśnie ten sklep. W Ostrowie można znaleźć go na każdym rogu, gdyż mieści się tam aż 22 takich obiektów. Spotkamy się z nim na ul. Kilińskiego 1, ul. Konopnickiej 16, jak również wielu innych miejscach.
  • Pepco – jest to sklep, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do domu, a do tego masę tanich ubrań. Sklep ten jest otwarty przy ulicy Waryńskiego 22 w Ostrowcu.

Baza sklepów z Ostrowca Świętokrzyskiego - sprawdź rabat

Na naszym portalu znajdziesz setki rabatów, które pozwolą Ci na jeszcze tańsze zakupy w ulubionych sklepach. Wystarczy, że wyszukasz preferowany przez siebie sklep, a z naszymi kuponami będziesz mógł oszczędzić na ulubionych i upragnionych zakupach. Warto często sprawdzać, gdzie można dokonać mniejszego wydatku, gdyż zdarzają się naprawdę duże zniżki. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dla Ciebie zebraliśmy oficjalne gazetki wszystkich sklepów w Ostrowcu, dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić ich oferty i planować zakupy tak, aby najmniej wydać, a najwięcej otrzymać. Już nie musisz szukać każdej z gazetek na dedykowanych danym sklepom stronach – tutaj znajdziesz wszystko w jednym miejscu, co usprawnia cały proces i zapewnia Ci pełen komfort zakupów.