Opole - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 49 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Opole - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jeśli mieszkasz w Opolu lub okolicy i nie wiesz, gdzie wybrać się na zakupy, to sprawdź, jakie centra handlowe i sklepy sieciowe prowadzą swoją działalność na terenie tego miasta, a także przekonaj się, gdzie najlepiej szukać rabatów i promocji.

Największe centra handlowe w Opolu

Robienie zakupów w centrum handlowym to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystkie sklepy znajdują się na terenie jednego budynku, przez co nie trzeba przemieszczać się po terenie całego miasta. Ponadto, bez znaczenia pozostaje pogoda, która panuje na zewnątrz, gdyż klient przez cały czas pozostaje w pomieszczeniu. Jeśli jesteś zwolennikiem robienia zakupów w tego typu miejscach i mieszkasz w Opolu lub okolicy, to możesz skorzystać z aż czterech dużych centrów handlowych, którymi są: CH KarolinkaDomExpoGaleria Opolanin oraz Solaris Center. Na ich terenie znajdują się między innymi takie sklepy, jak: Orsay, Rossmann, Ryłko, Komfort, Empik, Media Expert, RTV Euro AGD, Kik, Auchan, Wojas, Monnari, Coccodrillo, Smyk, Pepco, Martes Sport, Kontigo, Jysk, Hebe. Deni Cler czy też W.Kruk. Jak widać są to sklepy z różnych sieci, więc każdy konsument znajdzie w centrum handlowym odpowiednie miejsce do zrobienia zakupów.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Opolu

Na terenie Opola funkcjonuje ponad 50 różnych sieci sklepów - znajdziesz tu zarówno popularne sieci spożywcze, takie jak: BiedronkaLidl, Dino, Żabka, Auchan, Carrefour, Kaufland, Lewiatan czy Makro, jak i te zajmujące się sprzedażą artykułów przemysłowych: Pepco, Empik, Smyk, Świat Książki czy też Action. Ponadto, w Opolu działają także popularne sieci drogerii, takie jak: Rossmann, HebeSuper-Pharm czy też Kontigo. Jeśli natomiast zamierzasz zmienić wystrój swojego wnętrza, lub wyremontować pomieszczenia w swoim domu, to na terenie miasta znajdują się również sklepy z meblami i artykułami budowlanymi: Agata Meble, Castorama, Leroy Merlin, OBI czy też Cersanit.

Baza sklepów z Opola - sprawdź rabat

Jako klienci bardzo doceniamy różnego rodzaju zniżki oraz rabaty i bardzo chętnie z nich korzystamy. Na jakie upusty można liczyć w Opolu? Rabatów warto szukać przede wszystkim w sklepach spożywczych - to tam najczęściej można spotkać się ze zniżkami ilościowymi. Na czym polega taki rodzaj rabatu i gdzie można go znaleźć? Rabatów ilościowych możesz szukać np. w Biedronce lub Lidlu, gdzie często pojawiają się okazję polegające na tym, że przy zakupie trzech sztuk danego produktu zapłacimy za jeden artykuł mniej, niż gdybyśmy kupili tylko pojedynczą sztukę. W sklepach sprzedających odzież, tekstylia i artykuły przemysłowe można za to bardzo często spotkać się z rabatami sezonowymi, które polegają na tym, że za produkty pochodzące z zeszłego sezonu lub starej kolekcji zapłacimy znacznie mniej.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Opolu

To, jak będzie wyglądała konkretna zniżka zależy przede wszystkim od polityki promocyjnej prowadzonej przez daną sieć. Jeśli szukasz promocji, to koniecznie przejrzyj gazetki interesujących Cię sklepów - możesz zrobić to zarówno tradycyjnie, jak i za pomocą Internetu. Ponadto, warto zainstalować aplikację konkretnych sklepów sieciowych, ponieważ często pojawiają się w nich dodatkowe zniżki i promocje, a także kupony na wybrane produkty - swoje aplikacje posiadają między innymi takie sklepy jak ŻabkaLidl czy też Rossmann.