Lubin - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 33 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Lubin - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Lubin to bez wątpienia takie miejsce w Polsce, które zachwyca i potrafi skraść serce niejednej osobie. Co można robić w Lubinie? Z pewnością trzeba odwiedzić Żelazny Most, czyli unikalny zabytek w skali Europy. Z racji tego, że Lubin mieści się w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym, to zbiornik ten jest największym europejskim miejscem odpadów poflotacyjnych. Tutaj także zrobicie ciekawe zakupy. Sprawdź, jakie centra handlowe działają w mieście i w jaki sposób zrobić udane, a przy tym tanie zakupy w Lubinie.

Największe centra handlowe w Lubinie

W mieście działa między innymi Galeria Indomo. Jest to nowoczesny kompleks oferujący swoim klientom dostęp do światowych modowych marek. W tej galerii handlowej swoje salony mają takie sieci jak: Action, Jysk czy Media Expert oraz wiele innych. Zmotoryzowani klienci mają do wyboru miejsca na parkingu naziemnym. Centrum handlowe znajduje się przy ul. Prof. J. Zwierzyckiego 3, co gwarantuje dogodny dojazd zarówno mieszkańcom, jak i przybyłym gościom. Co więcej, galeria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Natomiast w soboty i niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Inne centra handlowe w Lubinie to także Pasaż Tesco Lubin. Znajduje się w południowo-wschodniej części miasta i jest jednym z największych obiektów tego typu w regionie. Obecnie z racji wycofywania się sieci z działalności w Polsce, obiekt przechodzi przemianę. Jednak już w 2022 roku zostanie w jego miejscu otwarty Cuprum Park. To nowoczesny park handlowy, w którym szczególnie swoje miejsce znajdą debiutujące w mieście marki. Obiekt będzie posiadać 43 tys. mkw. powierzchni. Z kolei samych miejsc parkingowych będzie aż 400, a obok znajdzie się stacja paliw.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Lubinie

W takim mieście jak Lubin nie mogło zabraknąć najpopularniejszych sklepów sieciowych, w których Polacy z ogromną przyjemnością robią codzienne zakupy. W mieście działają między innymi takie punkty handlowe jak:

- Biedronka,

- Lidl,

- Pepco,

- ALDI,

- Auchan,

- Żabka,

- Hebe,

- Lewiatan,

- Action,

- Netto,

- Empik,

- Polo Market,

- Smyk,

- Tesco,

- Dino,

- Obi.

Baza sklepów z Lubina – sprawdź rabat

Internetowe gazetki promocyjne sprawią, że zyskasz szybki dostęp do aktualnych rabatów oferowanych przez najpopularniejsze sklepy sieciowe działające w Lublinie. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco. W rezultacie już nigdy więcej nie umknie Ci żadna, atrakcyjna okazja. Pamiętaj, że materiały marketingowe to nie tylko skarbnica wiedzy o promocjach, ale także o interesujących konkursach z cennymi nagrodami. Dlatego nie czekaj i zacznij działać już dziś!

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Lubinie

Decydując się na naszą ofertę, otrzymasz wiele korzyści, a przede wszystkim dostęp do najlepszych promocji z sieci sklepów w Lubinie. Co więcej, na przeglądanie gazetek wcale nie musisz poświęcać wiele czasu. Wystarczy na to wyłącznie kilka minut w ciągu dnia. Proponujemy takie rozwiązanie: kawka, ciasto i gazetka promocyjna. Brzmi świetnie, prawda? Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, które przeznaczysz na inne atrakcje oraz cenny czas. Przy tym wywołasz uśmiech na twarzy Twoich najbliższych. Ponadto, nie zapomnij też o wewnętrznej satysfakcji z własnej gospodarności i ekonomicznego podejścia do prowadzenia gospodarstwa domowego. Zapraszamy!