Łomża - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 31 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Łomża - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Łomża to piękne miasto, do którego przyciągają urocze zabytki, a także krajobraz z zakolami Narwi. Jest to idealne miejsce dla fanów Matki Natury, a także ciekawych budowli. W Łomży odpoczniesz, zregenerujesz siły, a także zrobisz zakupy w ulubionych sklepach sieciowych. Sprawdź, w jakich miejscach kupisz potrzebne rzeczy i sprawisz, że zakupy będą nie tylko udane, ale także dużo tańsze.

Największe centra handlowe w Łomży

Podróż po centrach handlowych rozpoczynamy od Galerii Veneda. Jest to największa galeria handlowa w tym mieście. Obiekt znajduje się w samym centrum przy zbiegu ulic Zawadzkiej oraz Sikorskiego. Powierzchnia najmu wynosi w tym przypadku aż szesnaście kilometrów kwadratowych. Co więcej, jest tam aż 60 punktów handlowo-usługowych i 580 miejsc parkingowych. Wśród sklepów warto wymienić:

  • hipermarket TESCO Extra,
  • RTV Euro AGD,
  • Reserved,
  • Mohito,
  • Sinsay,
  • Cropp,
  • Wojas,
  • CCC,
  • Perfumerię Douglas.

W mieście działa też Galeria Łomża, czyli nowoczesne centrum handlowe dla mieszkańców i przybyłych gości. Jest to kompleks trzech jednokondygnacyjnych budynków znajdujących się przy połączeniu ulic Zawadzkiej i Piłsudskiego. Warto podkreślić, że obiekt zlokalizowany jest dosłownie siedem minut pieszo od dworca autobusowego. Galeria powstała w 2004 roku i została zmodernizowana cztery lata później, czyli w 2008 roku. Był to pierwszy tego typu obiekt w regionie. Galeria zajmuje powierzchnie sześciu kilometrów kwadratowych i oferuje klientom zakupy różnych marek zarówno polskich, jak i zagranicznych. Inne popularne miejsce w tym mieście to też Aleja Park.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Łomży

W Łomży działalność prowadzi wiele sklepów sieciowych. Wśród popularniejszych warto wymienić takie punkty handlowe jak: Lidl, Biedronka, Stokrotka, Lewiatan, Tesco, Kaufland, Rossman, Natura, Hebe, Empik, Media Expert i wiele innych.

Baza sklepów z Łomży – sprawdź rabat

Wspaniałym sposobem na udane i tanie zakupy w sklepach sieciowych w Łomży jest korzystanie z tak zwanych internetowych gazetek promocyjnych. Dzięki temu zyskasz dostęp do największych rabatów, a także niespodzianek z cennymi nagrodami. Na naszej stronie internetowej zawsze znajdują się aktualne materiały marketingowe przedstawiające bieżące atrakcje cenowe z najpopularniejszych sklepów działających na terenie Łomży.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Łomży

Gazetki promocyjne w wersji online to prosty i wygodny sposób na tanie zakupy. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko środki w Twoim budżecie domowym, ale też cenny czas, który przeznaczysz na znacznie atrakcyjniejsze zajęcia. Lepiej zaplanujesz wydatki i wywołasz uśmiech na twarzy u Twoich najbliższych. Pamiętaj, że nie musisz z niczego rezygnować, bo wystarczy tylko zmienić tradycyjny sposób robienia zakupów na bardziej nowoczesny. Na przeglądanie gazetek poświęcisz tylko kilka minut dziennie i nic więcej. Zrobisz to przy okazji relaksu czy oglądania ulubionego filmu. Nie musisz nigdzie chodzić! Wszystko odbywa się łatwo, szybko i przyjemnie! Dlatego nie czekaj i odmień swoje życie już dziś!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej i skorzystania z internetowych gazetek promocyjnych. W tym przypadku satysfakcja jest gwarantowana. Przekonaj się i zafunduj sobie wspaniały sposób na udane oraz tanie zakupy!