Łódź - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 61 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Łódź - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Sprawdź jakie centra handlowe prowadzą swoją działalność na terenie Łodzi. Przekonaj się również, jakie sklepy sieciowe można znaleźć w tym mieście, a także które z nich przewidują dla swoich klientów najlepsze zniżki, promocje i rabaty.

Największe centra handlowe w Łodzi

Centra handlowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów, głównie ze względu na to, że wszystkie zakupy można wykonać w jednym miejscu i nie ma konieczności przemieszczania się po mieście, stania w korkach czy też czekania na komunikację miejską. Ponadto, w takich miejscach zazwyczaj panuje przyjazna atmosfera, grana jest przyjemna muzyka, a konsument nie musi przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Na terenie Łodzi funkcjonuje aż 11 centrów handlowych, są to: ManufakturaPort Łódź, Centrum Handlowe Tulipan, Centrum Nowa Górna, Galeria Łódzka, M1 Łódź, Pasaż Łódzki, dwa Pasaże Tesco, Sukcesja oraz Vis a Vis Łódź. Na ich terenie znajdują się między innymi takie sklepy, jak: Orsay, Rossmann, Tui, RyłkoMedia Markt, Empik, RTV Euro AGD, Monnari, AuchanŻabkaJysk, Kakadu, Flying Tiger, Deni Cler, SmykHebe, Leroy Merlin, W.KrukIkeaMartes SportŚwiat Książki i wiele, wiele innych. 

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Łodzi

klienci najchętniej korzystają ze znanych sklepów sieciowych, gdyż mają do nich zaufanie i wiedzą czego mogą spodziewać się po wejściu do lokalu. Sklepy sieciowe w całej Polsce posiadają podobny asortyment i jednakowe promocje, dlatego konsument chętniej z nich korzysta. Na terenie Łodzi funkcjonuje blisko 70 sieci sklepów, zajmujących się sprzedażą produktów z różnych kategorii. Do najbardziej popularnych sieciówek na terenie tego miasta należą między innymi: BiedronkaLidl, Żabka, Rossmann, Pepco, Agata Meble, Aldi, Tui, RyłkoMedia MarktAuchanŻabka, Coccodrillo, Netto, Action, JyskOrsay, Kakadu, Flying Tiger, Deni Cler, SmykHebe, Empik, RTV Euro AGD, Monnari, Leroy Merlin, IkeaMartes SportŚwiat KsiążkiW.Kruk, OBI, Vox, TXM Textilmarket czy też Ziko Dermo

Baza sklepów z Łodzi - sprawdź rabat

Jeśli wybierasz się na zakupy z myślą o otrzymaniu rabatu, to zapoznaj się z zasadami ich przyznawania przez konkretne sieci sklepów. Rabat może bowiem przybierać różną formę, a jego przyznanie zazwyczaj uzależnione jest od spełnienia konkretnych warunków określonych przez daną sieć. Najczęściej można spotkać się z rabatem ilościowym oraz sezonowym. Rabat ilościowy polega na tym, że klient płaci mniej za jedną sztukę produktu wówczas, gdy weźmie określoną liczbę danego artykułu - np. 3 butelki oleju w sieci sklepów Biedronka. Jeśli chodzi natomiast o zniżkę sezonową, to dotyczy ona produktów, które zostały z poprzedniego sezonu lub zeszłej kolekcji - wówczas istnieje możliwość kupienia ich za znacznie niższą cenę.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Łodzi

Gdzie szukać najlepszych promocji w Łodzi? Przede wszystkim należy być na bieżąco ze wszystkimi gazetkami promocyjnymi - wówczas jest duża szansa na to, że natrafi się na korzystną zniżkę lub okazję godną uwagi. Ponadto, warto śledzić jakie rozwiązania wprowadzają poszczególne sieci sklepów, niektóre z nich posiadają bowiem własne aplikacje, dzięki którym możliwe jest uzyskanie dodatkowych rabatów na produkty - taką opcję daje swoim klientom np. sieć sklepów Lidl