Legionowo - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 27 sieci handlowych

Legionowo jest miastem położonym w województwie mazowieckim niedaleko Warszawy. Bliskość stolicy sprawia, że mieszkańcy tego miasta często na zakupy wybierają się do Warszawy. Sklepy i centra handlowe położone w Legionowie przygotowują jednak ciekawe rabaty, aby zachęcić swoich klientów. Warto zatem dowiedzieć się, gdzie można korzystnie zrobić zakupy w tym mieście.

Największe centra handlowe w Legionowie

W Legionowie znajdują się trzy centra handlowe: Galeria Zegrzyńska, Błękitne Centrum Legionowo oraz Dom Handlowy Maxim. Galeria Zegrzyńska położona jest na ulicy Zegrzyńskiej 1d, przez co stanowi dobre miejsce do zrobienia dla zakupów dla wszystkich osób, które korzystają z uroków pobliskiego Jeziora Zegrzyńskiego. W tej galerii znajdziemy między innymi sklepy Pepco, Natura czy sklep mięsny JBB. Błękitne Centrum Legionowo, położone na ulicy Józefa Piłsudskiego 31, to natomiast świetne miejsce do zrobienia zakupów odzieżowych i spożywczych. Warto zauważyć, ze to centrum handlowe położone jest w samym centrum miasta. Ostatnią galerią handlową, o której warto wspomnieć jest Dom Handlowy Maxim, znajdujący się na ulicy Siwińskiego 2. W tym centrum handlowym znajdziemy sklepy spożywcze takie jak Biedronka, sklepy z artykułami elektronicznymi takie jak RTV Euro AGD, czy salony prasowe takie jak Inmedio.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Legionowie

Jeśli chodzi o sklepy sieciowe, to Legionowo jest pod tym kątem bardzo dobrze rozwinięte. Znajdują się w tym mieście liczne sklepy spożywcze takie jak Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Carrefour, Top Market czy Piotr i Paweł. Jeśli chodzi o drogerie, to wybór także jest stosunkowo duży, ponieważ w Legionowie działa Rossmann, Natura oraz Hebe. Artykuły elektroniczne i książki można natomiast kupić w Empiku, Media Expert oraz RTV Euro AGD. Jeśli chodzi natomiast o artykuły budowlane i meble, warto odwiedzić sklepy Forte, Komfort, Cersanit oraz Bodzio.

Baza sklepów z Legionowa - sprawdź rabat

Ze względu na rozbudowaną infrastrukturę sklepową w Legionowie można znaleźć liczne atrakcyjne rabaty. W zakresie artykułów elektronicznych warto odwiedzić sklepy RTV Euro AGD oraz Media Expert, w których często można uzyskać atrakcyjne rabaty przy zakupie kilku produktów jednocześnie. Sklepy spożywcze natomiast udostępniają rabaty na wybrane produkty wskazane w gazetkach promocyjnych. Warto także pamiętać o możliwości skorzystania z rabatu w sklepach meblarskich i budowlanych, szczególnie w sytuacji gdy wykańczamy mieszkanie lub dom. Przykładowo, w sklepie Cersanit rabaty często dotyczą artykułów do wykończenia łazienki, a sklep Komfort proponuje rabaty na panele podłogowe.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Legionowie

Ciekawe promocje dla swoich klientów w Legionowie proponuje salon prasowy EmpikPromocje dotyczą często gier komputerowych, filmów oraz książek. Przykładowo, przy zakupie trzech książek z określonej kategorii tematycznej jedną z nich można otrzymać bezpłatnie. Mieszkając w Legionowie warto skorzystać też z promocji oferowanych przez sklep Piotr i Paweł, bowiem jest to sklep z produktami klasy premium. W tym sklepie promocje dotyczą często luksusowych alkoholi. W razie potrzeby zaopatrzenia się w produkty kosmetyczne warto też pamiętać o promocjach proponowanych przez drogerie Rossmann, Hebe oraz Ziko Dermo. Dotyczą one często artykułów higienicznych oraz kosmetycznych.