Krosno - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 35 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Krosno - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Krosno jest urokliwym miastem w południowo-wschodniej Polsce. Jest to miasto atrakcyjne zarówno z punktu widzenia turysty, jak i mieszkańca. W Krośnie znajduje się znakomita infrastruktura, jeśli chodzi o różnego rodzaju sklepy sieciowe i galerie handlowe. Warto zatem dowiedzieć się, jakie sklepy w Krośnie oferują atrakcyjne promocje i rabaty.

Największe centra handlowe w Krośnie

W Krośnie znajduje się kilka centrów handlowych. Największym z nich jest centrum handlowe VIVO! Krosno, które znajduje się na ulicy Bieszczadzkiej 29. Ta galeria handlowa łączy w sobie znakomite miejsce na zrobienie zakupów z miejscem wypoczynku i rozrywki dla całych rodzin. Z jednej strony można bowiem zrobić zakupy w jednym ze sklepów sieciowych, takich jak:

  • CCC,
  • 4F,
  • Big Star,
  • H&M,
  • Vistula,
  • Klik.

Z drugiej strony skorzystać z licznych atrakcji takich jak na przykład sala zabaw dla dzieci Luppo Puppo czy kino Helios. 

W Krośnie znajduje się także Galeria Krosno, w której także znajduje się wiele sklepów sieciowych, takich jak Empik i Levi's. Obok sklepów z książkami i ubraniami w Galerii Krosno znajdziemy bogaty wybór drogerii, butików jubilerskich oraz restauracji. W Galerii Krosno odbywa się także wiele różnego rodzaju akcji promocyjnych, o których informuje się na stronie internetowej galerii. W ramach promocji do odbioru są różnego rodzaju vouchery do wykorzystania w sklepach znajdujących się na terenie Galerii Krosno.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Krośnie

W Krośnie znajduje się wiele sklepów sieciowych. Z najważniejszych sklepów odzieżowych w tym mieście należy wymienić Ryłko, H&M, House, Diverse, Vistula, Wólczanka czy Levi's. Na uwagę zasługuje także bogata oferta sklepów budowlanych i meblarskich, takich jak na przykład Leroy Merlin, Black Red White, Bodzio, Cersanit lub Komfort. W Krośnie znajduje się także szereg sklepów spożywczych, spośród których należy wskazać przede wszystkim Biedronkę, Carrefour, Lidla oraz sklep Kaufland. Nie bez znaczenia jest także fakt, że w Krośnie znajdziemy szereg sklepów z elektroniką, takich jak na przykład Media Markt, Media Expert, czy RTV Euro AGD.

Baza sklepów z Krosna - sprawdź rabat

Wiele sklepów w Krośnie zapewnia kupującym atrakcyjne rabaty. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na promocje oferowane przez markety Media Markt, które czasami sięgają zniżek o kilkadziesiąt procent. W zakresie produktów spożywczych zawsze warto sprawdzać na bieżąco gazetki przygotowywane przez markety takie jak Biedronka czy Lidl, a w zakresie promocji na ubrania śledzić aktualne przeceny w sklepie H&M czy House. Rabaty w Krośnie można łatwo sprawdzić przy użyciu dedykowanych do tego stron internetowych.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Krośnie

Jeśli chodzi o produkty drogeryjne, promocji należy szukać m.in. w drogerii Hebe, która często oferuje atrakcyjne zniżki np. na produkty do pielęgnacji twarzy. Poza tym w salonach optycznych Vision Express często można znaleźć promocje na soczewki kontaktowe jednodniowe z dodatkowym badaniem wzroku pod kątem wyboru odpowiednich soczewek. Poza tym w Black Red White można kupić nieco taniej niż standardowo różnego rodzaju materace i łózka, a także stoły kuchenne czy meble salonowe. W przypadku zabawek dla dzieci najlepiej jest skorzystać z promocji przygotowanych przez sklep Smyk.