Kraków - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 64 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Kraków - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jesteś mieszkańcem Krakowa? A Może wybierasz się z krótką wizytą do tego miasta? Sprawdź, gdzie warto robić zakupy - w tym celu zapoznaj się ofertą centrów handlowych i sklepów sieciowych funkcjonujących na terenie Krakowa, a także sprawdź, gdzie warto szukać zniżek i promocji.

Największe centra handlowe w Krakowie

Niemal każdy lubi czasem wybrać się na zakupy do centrum handlowego. Tego typu miejsca charakteryzują się bogatą liczbą różnego rodzaju sklepów oraz przyjazną i miłą atmosferą. Klienci w Krakowie mogą skorzystać z oferty aż trzynastu dużych centrów handlowych, są to: Bonarka, Galeria KrakowskaCentrum Handlowe Dekada, Serenada, Galeria Bronowice, Galeria Kazimierz, Galeria Plaza, Krokus, M1, Nowe Czyżyny, Park Handlowy Zakopianka, Pasaż Tesco oraz Solvay Park. Na ich terenie można skorzystać przede wszystkim z takich sieci handlowych, jak: Rossmann, Ryłko, Empik, Orsay, Jysk, Carrefour, SmykPepco, RTV Euro AGD, Flying Tiger, Wojas, Hebe, Świat Książki, Obi czy Auchan, a także z sieci barów szybkiej obsługi, np. McDonald's, Burger King czy też North Fish. Zakupy w centrum handlowym pozwalają zaoszczędzić cenny czas, a także można się na nie wybrać nawet wówczas, gdy na dworze leje deszcz - ponieważ wszystkie sklepy zlokalizowane są w jednym miejscu i nie ma konieczności ciągłego przemieszczania się.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Krakowie

W Krakowie znajduje się ponad 70 różnych marek, które posiadają swoje punkty sprzedażowe na terenie całego miasta. Do najpopularniejszych sklepów sieciowych, zajmujących się sprzedażą produktów spożywczych, zaliczyć można między innymi: Biedronkę, Lidla, Żabkę, Lewiatan, Carrefour, Kaufland oraz Makro. W kategorii sklepów zajmujących się sprzedażą kosmetyków i chemii gospodarczej wyróżnić należy przede wszystkim; Rossmann, Hebe, Super-Pharm oraz Naturę. Na terenie Krakowa funkcjonuje także wiele sklepów sieciowych zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów budowlanych, takich jak na przykład: OBI, Black Red White, Komfort, czy też Agata Meble. Warto wspomnieć również o tym, że mieszkańcy Krakowa mają także do dyspozycji wiele sklepów zajmujących się sprzedażą artykułów przemysłowych, są to między innymi: Pepco, Kik, Flying Tiger czy też Empik.

Baza sklepów z Krakowa - sprawdź rabat

Każdy kto wybiera się na zakupy liczy na to, że uda mu się uzyskać jakąś zniżkę lub wejść w posiadanie korzystnego rabatu. Rabaty naliczane są w zależności od polityki funkcjonowania danej marki, a także od tego jaką prowadzą obecnie kampanię promocyjną. Rabat przyznany przez konkretny sklep może przybierać różną formę - czasem będzie to zniżka na konkretny produkt, czasami karta stałego klienta upoważniająca do otrzymywania zniżek, a jeszcze kiedy indziej po prostu gratisowy artykuł. Różną formę przybierają także kryteria jakie trzeba spełniać, aby otrzymać rabat. W zależności od konkretnego sklepu może to być konieczność zainstalowania specjalnej aplikacji - np. w Żabce lub McDonald's, a czasami zrobienie zakupów za konkretną kwotę - np. kupowanie polskich produktów w sieci sklepów Biedronka.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Krakowie

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi promocjami to koniecznie przeglądaj aktualne gazetki promocyjne, z których dowiesz się które produkty warto kupić. Gazetki takie znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Najkorzystniejsze okazje posiadają zazwyczaj sklepy spożywcze oraz drogerie, dlatego to od nich warto rozpocząć swoje poszukiwania - zajrzyj np. do Lidla lub Biedronki, w których obecnie można otrzymać pluszaki.