Strona główna >Lokalizacje >Kraków

Kraków - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 69 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Kraków - sprawdź godziny otwarcia

Jesteś mieszkańcem Krakowa? A Może wybierasz się z krótką wizytą do tego miasta? Sprawdź, gdzie warto robić zakupy - w tym celu zapoznaj się ofertą centrów handlowych i sklepów sieciowych funkcjonujących na terenie Krakowa, a także sprawdź, gdzie warto szukać zniżek i promocji.

Największe centra handlowe w Krakowie

Niemal każdy lubi czasem wybrać się na zakupy do centrum handlowego. Tego typu miejsca charakteryzują się bogatą liczbą różnego rodzaju sklepów oraz przyjazną i miłą atmosferą. Klienci w Krakowie mogą skorzystać z oferty aż trzynastu dużych centrów handlowych, są to: Bonarka, Galeria KrakowskaCentrum Handlowe Dekada, Serenada, Galeria Bronowice, Galeria Kazimierz, Galeria Plaza, Krokus, M1, Nowe Czyżyny, Park Handlowy Zakopianka, Pasaż Tesco oraz Solvay Park. Na ich terenie można skorzystać przede wszystkim z takich sieci handlowych, jak: Rossmann, Ryłko, Empik, Orsay, Jysk, Carrefour, SmykPepco, RTV Euro AGD, Flying Tiger, Wojas, Hebe, Świat Książki, Obi czy Auchan, a także z sieci barów szybkiej obsługi, np. McDonald's, Burger King czy też North Fish. Zakupy w centrum handlowym pozwalają zaoszczędzić cenny czas, a także można się na nie wybrać nawet wówczas, gdy na dworze leje deszcz - ponieważ wszystkie sklepy zlokalizowane są w jednym miejscu i nie ma konieczności ciągłego przemieszczania się.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Krakowie

W Krakowie znajduje się ponad 70 różnych marek, które posiadają swoje punkty sprzedażowe na terenie całego miasta. Do najpopularniejszych sklepów sieciowych, zajmujących się sprzedażą produktów spożywczych, zaliczyć można między innymi: Biedronkę, Lidla, Żabkę, Lewiatan, Carrefour, Kaufland oraz Makro. W kategorii sklepów zajmujących się sprzedażą kosmetyków i chemii gospodarczej wyróżnić należy przede wszystkim; Rossmann, Hebe, Super-Pharm oraz Naturę. Na terenie Krakowa funkcjonuje także wiele sklepów sieciowych zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów budowlanych, takich jak na przykład: OBI, Black Red White, Komfort, czy też Agata Meble. Warto wspomnieć również o tym, że mieszkańcy Krakowa mają także do dyspozycji wiele sklepów zajmujących się sprzedażą artykułów przemysłowych, są to między innymi: Pepco, Kik, Flying Tiger czy też Empik.

Baza sklepów z Krakowa - sprawdź rabat

Każdy kto wybiera się na zakupy liczy na to, że uda mu się uzyskać jakąś zniżkę lub wejść w posiadanie korzystnego rabatu. Rabaty naliczane są w zależności od polityki funkcjonowania danej marki, a także od tego jaką prowadzą obecnie kampanię promocyjną. Rabat przyznany przez konkretny sklep może przybierać różną formę - czasem będzie to zniżka na konkretny produkt, czasami karta stałego klienta upoważniająca do otrzymywania zniżek, a jeszcze kiedy indziej po prostu gratisowy artykuł. Różną formę przybierają także kryteria jakie trzeba spełniać, aby otrzymać rabat. W zależności od konkretnego sklepu może to być konieczność zainstalowania specjalnej aplikacji - np. w Żabce lub McDonald's, a czasami zrobienie zakupów za konkretną kwotę - np. kupowanie polskich produktów w sieci sklepów Biedronka.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Krakowie

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi promocjami to koniecznie przeglądaj aktualne gazetki promocyjne, z których dowiesz się które produkty warto kupić. Gazetki takie znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Najkorzystniejsze okazje posiadają zazwyczaj sklepy spożywcze oraz drogerie, dlatego to od nich warto rozpocząć swoje poszukiwania - zajrzyj np. do Lidla lub Biedronki, w których obecnie można otrzymać pluszaki.