Kielce - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 52 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Kielce - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added

Jesteś mieszkańcem Kielc? A może wybierasz się tam z wizytą i szukasz miejsc, w których mógłbyś zrobić zakupy? Sprawdź, jakie centra handlowe i sklepy sieciowe funkcjonują na terenie tego miasta, a także przekonaj się, gdzie najlepiej szukać rabatów i promocji.

Największe centra handlowe w Kielcach

Wielu klientów bardzo lubi zakupy w centrach handlowych. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że mogą oni liczyć na znaczną oszczędność czasu, nie  muszą przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz, a także nie muszą przemieszczać się po terenie całego miasta, aby przejść do następnego punku handlowego. Ponadto, zakupom w tego typu miejscach sprzyja też fakt, że często panuje tam miła atmosfera. Na terenie Kielc znajdują się trzy duże centra handlowe. W Galerii Echo klienci mogą znaleźć między innymi takie sklepy, jak: OrsayKontigo, Rossmann, Tui, Ryłko, Komfort, Kik, Jula, Empik, Super-Pharm, RTV Euro AGD, Monnari, WojasCoccodrillo, Deni Cler, Smyk, Martes Sport, Pepco, Świat KsiążkiW.Kruk oraz biuro podróży Itaka. Galeria Korona Kielce zaprasza ponadto do: Dealz, Centrum Wina, Hebe, TXM Textilmarket czy też AB FOTO.  W Pasażu Świętokrzyskim znajdują się dodatkowo także: Monnari, Bricomarche czy też E.Leclerc

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Kielcach

Sklepy sieciowe cieszą się dużym zaufaniem szerokiego grona konsumentów, ponieważ zazwyczaj kojarzone są z dobrymi i jakościowymi produktami. Na terenie Kielc funkcjonuje około 60 różnych sklepów sieciowych: drogerii, sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego, sklepów spożywczych a także punktów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów budowlanych. Najpopularniejsze sklepy sieciowe w Kielcach, to: BiedronkaLidl. Żabka, Auchan, Carrefour, Kaufland, DealzSekret Urody, Hebe, Rossmann, Super-Pharm, Kontigo, Drogerie Laboo, Natura, Media MarktMedia Expert, RTV Euro AGD, Komfort, OBI, Mrówka, Cersanit, BodzioAgata Meble czy też Jula.

Baza sklepów z Kielc - sprawdź rabat

Wybierając się na zakupy często myślimy o tym, aby zrobić je jak najtaniej. W tej sytuacji bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju rabaty. Najpopularniejszy z nich to rabat ilościowy, który przyznawany jest przy zakupie większej ilości produktów danego rodzaju - tego typu upusty najczęściej spotkać można w sklepach spożywczych, np. w sieci sklepów Biedronka, ale także w niektórych drogeriach, np. w Rossmannie. Oprócz tego sieci sklepów często stosują rabaty sezonowe, polegające na wyprzedaży tych produktów, które pozostały z poprzedniego sezonu lub wcześniejszej kolekcji - z tego typu rabatem spotkać można się np. w Pepco. Czasami rabaty przyznawane są także klientom, którzy zdecydują się na zapłacenie za produkt gotówką, takie rozwiązania stosują zazwyczaj sklepy ze sprzętem elektronicznym, np. Media Markt lub RTV Euro AGD.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Kielcach

Jakie są najpopularniejsze promocje w Kielcach? Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami promocyjnymi, to koniecznie przeglądaj gazetki, które możesz dostać w sklepach stacjonarnych i na stronach internetowych. Ciekawe propozycje promocji mają w swojej ofercie między innymi drogerie - np. słynna promocja w Rossmannie 2+2, podczas której kupując dwa dowolne produkty kosmetyczne objęte promocją dwa kolejne otrzymujesz gratis.