Kędzierzyn-Koźle - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 32 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Kędzierzyn-Koźle - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Kędzierzyn-Koźle to malownicze miasto położone na południu Polski w województwie opolskim. Mimo że jest to dość młody ośrodek miejski - miasto powstało w 1975 roku, to od wielu lat jest drugim największym miastem w województwie i swego rodzaju regionalnym centrum. W Kędzierzynie-Koźlu funkcjonują jedne z największych w Polsce zakładów chemicznych – Zakłady Azotowe Kędzierzyn oraz wiele innych firm, które sprawiają, że do miasta przybywa wielu mieszkańców okolicy. Często celem wizyty w mieście jest odwiedzenie centrum handlowego lub jednego z wielu sklepów sieciowych w mieście i dokonanie zakupów.

Największe centra handlowe w Kędzierzynie-Koźlu

Centra handlowe to wizytówka wielu miast. Tak jest również w przypadku Kędzierzyna-Koźla. Galeria Odrzańskie Ogrody to jedyna galeria handlowa w Kędzierzynie–Koźlu, w której znajduje się bardzo duża liczba sklepów sieciowych. W różnych sklepach znajdujących się na powierzchni galerii można znaleźć produkty wielu bardzo znanych marek. Centrum handlowe Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu to jednak nie tylko doskonałe miejsce na zakupy. Centrum handlowe łączy różne funkcje – poza funkcją handlowo-usługową jest to również relaks i rozrywka. Szeroka oferta i bardzo nowoczesna infrastruktura od wielu lat przyciągają klientów nie tylko z samego miasta, ale również z okolicy. Dzięki temu centrum handlowe Odrzańskie Ogrody to bardzo lubiane miejsce spotkań dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i innych miasteczek w okolicy. Na terenie galerii handlowej znajduje się ponad 60 sklepów, a także kino Helios, nowoczesna siłownia oraz strefa restauracyjna. Dużą zaletą centrum handlowego jest również jego położenie – placówka znajduje się tuż przy obwodnicy miasta, co sprawia, że można do niej dojechać z każdej części miasta. Łatwy dojazd do centrum handlowego zapewnia także transport publiczny.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Kędzierzynie-Koźlu

Kędzierzyn-Koźle to stosunkowo duże miasto, dlatego można im znaleźć praktycznie wszystkie najpopularniejsze sklepy sieciowe. Mieszkańcy mogą zrobić zakupy spożywcze i kupić przedmioty codziennego użytku w takich sklepach jak np. 

W Kędzierzynie-Koźlu znajdują się również oddziały takich sklepów jak m.in. Rossman, Hebe, Pepco, Smyk, Bodzio, TXM Textilmarket, Coccodrillo, Bodzio, Martes Sport, Koliber, Forte. Bardzo szeroki wybór sklepów sprawia, że mieszkańcy miasta i okolic mogą bez większych problemów znaleźć interesujące ich produkty.

Baza sklepów z Kędzierzyna-Koźle - sprawdź rabat

Podobnie jak w innych miastach, sklepy sieciowe w Kędzierzynie-Koźlu bardzo często organizują atrakcyjne promocje i oferują swoim klientom ciekawe rabaty. Ciężko sobie jednak przedstawić, żeby ktoś mógł kontrolować najnowsze oferty wszystkich sklepów. Na szczęście na naszej stronie można znaleźć wszystkie informacje o najświeższych rabatach. Dzięki temu klienci mogą być zawsze dobrze poinformowani o obecnych ofertach i cenach w ich ulubionych sklepach.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Kędzierzynie-Koźlu

Jak znaleźć najnowsze i najlepsze promocje z sieci sklepów w Kędzierzynie-Koźlu. Najłatwiejszym sposobem na to jest regularne sprawdzanie informacji zawartych na naszej stronie! Stale kontrolujemy najnowsze oferty różnych sklepów sieciowych, dlatego gwarantujemy użytkownikom najświeższe informacje o obecnych cenach i promocjach w sklepach sieciowych. Dzięki informacjom o rabatach można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na pojedynczych zakupach.