Katowice - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 60 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Katowice - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jeśli jesteś mieszkańcem Katowic lub mieszkasz w okolicy, to koniecznie sprawdź, jakie centra handlowe i sklepy sieciowe prowadzą swoją działalność na terenie tego miasta. Zapoznaj się także z rodzajami rabatów i zniżek, i dowiedz się, gdzie i jak najlepiej jest ich szukać.

Największe centra handlowe w Katowicach

Klienci bardzo lubią zakupy w centrach handlowych, ponieważ cenią sobie miłą atmosferę, przyjemną muzykę oraz to, że nie muszą przemieszczać się po mieście w poszukiwaniu kolejnych punktów handlowych. Jeśli mieszkasz w Katowicach lub okolicy, to masz możliwość skorzystania z aż ośmiu centrów handlowych, są to: Silesia City Center3 StawyCentrum Handlowe BelgCH DąbrówkaGaleria KatowickaHomepark RawaLibero Katowice oraz Supersam Katowice. Na terenie tych obiektów znajdują się między innymi: Orsay, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Media Mark, Monnari, RyłkoWojas, W.Kruk, RTV Euro AGD, Empik, Pepco, Smyk, Empik, Świat Książki, JyskAbra MebleCarrefour, Samsonite, Żabka, Flying Tiger, Stokrotka, Martes Sport, Komfort, Kik, Biedronka, Mango, DealzTXM Textilmarket, Aldi czy też biuro podróży Itaka.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Katowicach

Sklepy sieciowe są bardzo lubiane przez klientów, ponieważ mają oni do nich pewne zaufanie i wierzą w jakość oferowanych produktów. Na terenie Katowic funkcjonuje ponad 60 różnych sieci sklepów - są to zarówno punkty spożywcze, przemysłowe, tekstylne, odzieżowe, meblowe i budowlane, a także różnego rodzaju drogerie i apteki. Najpopularniejsze z nich, to: Biedronka, Lidl, Pepco, Rossmann, Natura, Drogerie Laboo, Hebe, Super-PharmAuchan, Aldi, Agata Meble, Żabka, Castorama, Carrefour, Empik, Flying Tiger, Makro, Leroy Merlin, Kontigo, Intermarche, Lewiatan, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Ryłko, Smyk, Stokrotka, Świat Książki, Action, Dealz, Bodzio, Cersanit, Komfort czy też Martes Sport.

Baza sklepów z Katowic - sprawdź rabat

Rabaty mogą być naliczane w różny sposób, jednak za każdym razem należy spełnić jakieś określone warunki, aby móc je otrzymać. Najczęściej przyznawanym rabatem jest zniżka ilościowa, która polega na tym, że zapłacimy mniej za pojedynczą sztukę produktu, gdy weźmiemy ich więcej, np. trzy. Tego typu rabaty stosowane są najczęściej w sklepach spożywczych, możesz zatem udać się na poszukiwania do: Biedronki, Lidla, Auchan lub Żabki. Bardzo popularne są także upusty sezonowe, z którymi najczęściej spotkać można się w takich sklepach jak np.: Pepco, Kik, Flying Tiger czy też TXM Textilmarket. Na czym polegają? Otóż tego typu rabaty oznaczają zazwyczaj możliwość zakupienia produktów z poprzedniego sezonu lub starej kolekcji po bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Katowicach

Gdzie najlepiej szukać promocji w Katowicach? Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami poszczególnych sklepów, to koniecznie przejrzyj dostępne gazetki promocyjne - możesz zrobić to zarówno tradycyjnie, jak i przy użyciu stron internetowych lub aplikacji. Najkorzystniejsze promocje oferują zazwyczaj sklepy spożywcze i drogerie -np. Biedronka lub Rossmann, dlatego warto rozpocząć poszukiwania od tych miejsc. Sklepy takie bardzo często uruchamiają promocje ilościowe, np. 2+2 lub 2+1, dzięki którym można zaoszczędzić na produktach z długim terminem ważności lub na kosmetykach.