Inowrocław - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 34 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Inowrocław - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Województwo kujawsko-pomorskie skrywa wiele tajemnic i ciekawych miejsc. To nie tylko Bydgoszcz i Toruń, ale również Inowrocław. Można powiedzieć, że jest to takie małe Trójmiasto. Inowrocław często bywa nazywane „miastem na soli”, gdyż działa tam wspaniałe uzdrowisko. Co więcej, warto podkreślić, że w czasach średniowiecza miasto stanowiło najważniejszy ośrodek handlowy na pograniczu polsko-krzyżackim. Dlatego zachowało się tam wiele ciekawych zabytków na przykład wieża ratuszowa, piękne kamienice, park solankowy i wiele innych. Inowrocław to także ważny punkt na mapie handlowej Polski. Działają tutaj interesujące centra handlowe i wiele sklepów sieciowych, w których zrobisz udane, a przy tym tanie zakupy.

Największe centra handlowe w Inowrocławiu

Największe centrum handlowe działające w Inowrocławiu to Galeria Solna. Powierzchnia najmu w przypadku tego obiektu kształtuje się na poziomie ponad 23 tysięcy metrów kwadratowych. Na terenie obiektu zrobisz zakupy między innymi w takich sklepach jak New Yorker, H&M, Bershka, Carry, Reserved, 4F, Douglas, Home&You, Media Markt i wielu innych. Co więcej, centrum oferuje zmotoryzowanym klientom aż 931 miejsc parkingowych. Natomiast doskonałą dostępność do obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego, a także przebiegająca wokół inwestycji ścieżka rowerowa. Inne centra handlowe w Inowrocławiu to Skwer handlowy Inowrocław II oraz A Centrum mieszczące się przy ulicy Świętego Ducha.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów z Inowrocławia

Osoby, które lubią robić zakupy w popularnych sklepach sieciowych, nie zawiodą się, gdy będą w Inowrocławiu. Działa tam wiele znanych punków handlowych. Zrobisz zakupy między innymi w takich miejscach jak Biedronka, Lidl, Kaufland, Pepco, Netto, Rossman, Hebe, Dino, Lewiatan, Żabka, drogeria Natura, Tesco, Media Expert, Media Markt, Smyk, Bodzio i wiele innych.

Baza sklepów z Inowrocławia – sprawdź rabat

Gazetki promocyjne dostępne w sieci to nie tylko wygodny, ale też skuteczny sposób na udane i tanie zakupy. Dzięki temu wyjątkowo szybko sprawdzisz rabaty oferowane przez popularne sieci handlowe. W rezultacie zawsze będziesz na bieżąco i dobrze przygotujesz się do zakupów. Oszczędzisz zatem zarówno pieniądze, jak i cenny czas, który poświęcisz na bardziej kreatywne zajęcia oraz swoje pasje. Dlatego nie zwlekaj dłużej i już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Czekamy właśnie na Ciebie!

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Inowrocławiu

Internetowe gazetki promocyjne to świetna metoda na udane i tańsze zakupy. Zapewne niejednokrotnie przechodziłeś lub przechodziłaś obok gazetek i nie zrobiły one na Tobie wrażenia? To duży błąd z Twojej strony, gdyż tkwi w nich ogromny potencjał. Pomogą one Ci oszczędzić pieniądze w budżecie domowym i zyskać dodatkowe złotówki na przykład na dłuższe wakacje lub inne atrakcje. Co więcej, nie wymagają one dużego zaangażowania z Twojej strony. Wystarczy, że poświęcisz na przeglądanie materiałów kilka minut dziennie i nic więcej. Dosłownie tylko tyle, a w zamian wiele korzyści! Dlatego nie czekaj i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty! Gwarantujemy, że naprawdę warto! Zapraszamy do Inowrocławia i życzymy udanych oraz satysfakcjonujących zakupów w tym pięknym mieście. Natomiast po rundce zakupowej zachęcamy do delektowania się pysznym zakupionym jedzeniem i odpoczywania na łonie natury, na przykład w parku solankowym!