Grudziądz - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 40 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Grudziądz - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added

Grudziądz to niewątpliwie piękne i urocze miasto, które zaprasza w swe progi każdego gościa oraz każdego utrudzonego podróżnika. Najciekawsze atrakcje tego miasta to Pałac Opatek, Zespół Spichlerzy, Bazylika Świętego Mikołaja, Ruiny Zamku Krzyżackiego i wiele innych. Po wyczerpującym zwiedzaniu można też udać się na zakupy w dużo wolniejszym tempie. W Grudziądzu znajdziesz wiele sklepów, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą nabyć cenne produkty w korzystnych cenach.

Największe centra handlowe w Grudziądzu

Naszą podróż rozpoczynamy od Galerii Handlowej Alfa Centrum. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi pięćdziesiąt tysięcy kilometrów kwadratowych, natomiast powierzchnia najmu to dwadzieścia tysięcy kilometrów kwadratowych. Co więcej, działa tam ponad dziewięćdziesiąt lokali handlowych i usługowych. Zrobisz tam zakupy między innymi a takich sklepach jak 50 Style, Apart, Bytom, Big Star, Diverse, Empik, Esotiq, H&M, House, Pepco, Pandora, Orsay i wielu innych. Kolejne centra handlowe, w których mieszkańcy Grudziądza i goście chętnie robią zakupy to między innymi Galeria Grudziądzka oraz Unia Park Handlowy.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Grudziądzu

Grudziądz daje ogromne możliwości zrobienia udanych zakupów. W mieście działa bowiem wiele popularnych i cenionych sklepów sieciowych. Jest tam między innymi Biedronka, Lidl, Pepco, Rossman, Żabka, Auchan, Carrefour, Castorama, Kaufland, Lewiatan, drogeria Natura, Netto, Stokrotka i wiele innych punktów.

Baza sklepów z Grudziądza – sprawdź rabat

Wiele osób szuka dobrych sposobów na oszczędzanie, a doskonały pomysł i rozwiązanie problemu znajduje się tuż obok nich. Świetnym pomysłem są gazetki promocyjne, gdyż dzięki nim możesz sprawdzić aktualnie obowiązujące rabaty w konkretnym punkcie handlowym. Dzięki temu bez zbędnych formalności i wielu zabiegów pozyskasz potrzebne informacje, zaplanujesz zakupy, kupisz potrzebne rzeczy, zyskasz trochę gotówki do budżetu domowego i oszczędzisz czas, który przeznaczysz na swoje pasje. Bardzo proste, prawda?

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Grudziądzu

Internetowe gazetki promocyjne pozwolą Ci dotrzeć do najlepszych promocji z sieci sklepów w Grudziądzu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne materiały marketingowe do punktów handlowych działających zarówno w Galerii Handlowej Alfa Centrum, Galerii Grudziądzkiej, jak i kompleksie Unia Park Handlowy. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco, a co najważniejsze krok dalej niż inni. Nowe gazetki pojawiają się z tygodniowym wyprzedzeniem, dlatego nie tylko zaplanujesz zakupy żywnościowe, ale także zrobisz na przykład udane i tańsze prezenty na święta, urodziny lub z innej okazji. Ludzie będą w pośpiechu ulegać szałowi świątecznych zakupów, a Ty zamiast biegać po sklepach odpoczniesz sobie z kubkiem kakao i ulubioną lekturą. Wystarczy tak niewiele, aby zyskać tak wiele! Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

Internetowe gazetki promocyjne zapewnią Ci ogromną satysfakcję z Twojej gospodarności, a wśród najbliższych wywołają uśmiech na twarzach, gdy dowiedzą się, że macie więcej pieniędzy na dodatkowe wakacje w tym roku. Wyobrażasz sobie minę dzieci? Takie chwile są z pewnością bezcenne! Zatem oszczędzaj z gazetkami promocyjnymi i zapomnij o stresie związanym z codziennymi i okazjonalnymi zakupami!