Gorzów Wielkopolski - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 23 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Gorzów Wielkopolski - sprawdź godziny otwarcia

Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim i nie wiesz, gdzie udać się na zakupy? Sprawdź, jakie centra handlowe funkcjonują w tym mieście, z jakich sklepów sieciowych możesz skorzystać oraz jak i gdzie najlepiej szukać promocji i rabatów.

Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim i nie wiesz, gdzie udać się na zakupy? Sprawdź, jakie centra handlowe funkcjonują w tym mieście, z jakich sklepów sieciowych możesz skorzystać oraz jak i gdzie najlepiej szukać promocji i rabatów?

Największe centra handlowe w Gorzowie Wielkopolskim

Centrum handlowe to miejsce, w którym klienci bardzo często i chętnie dokonują zakupów. Tego typu rozwiązanie pomaga bowiem zaoszczędzić dużo czasu, a także sprawia, że nie trzeba martwić się o stanie w korkach czy czekanie na komunikację miejską, ponieważ wszystkie sklepy zazwyczaj znajdują się w jednym budynku. Ponadto w takich miejscach zazwyczaj panuje przyjazna i miła atmosfera, spowodowana głównie doborem odpowiedniej muzyki, przy której dużo przyjemniej robi się zakupy. Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego działają cztery duże centra handlowe, są to: Centrum Handlowe PanoramaGaleria AskanaNova Park oraz Pasaż Tesco. Na ich terenie znajdują się między innymi takie sklepy, jak: Rossmann, MonnariAbra Meble, Chata Polska, Black Red White, Orsay, RyłkoKikRTV Euro AGD, Empik, Smyk, Carrefour, Coccodrillo, Martes Sport, Biedronka, Super-Pharm, W.Kruk czy też biuro podróży Itaka.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Gorzowie Wielkopolskim

Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego funkcjonuje ponad 20 sklepów sieciowych. Klienci mają zaufanie do tego typu punktów handlowych, ponieważ kojarzą im się one z dobrymi produktami wysokiej jakości lub z korzystnymi cenami. Jakie sieci sklepów działają w Gorzowie Wielkopolskim? Są to: BiedronkaPepco, Rossmann, Super-Pharm, ŻabkaAgata Meble, Carrefour Express, Castorama, Kaufland, Lewiatan. Media Expert, Media Markt, Netto, RTV Euro AGDStokrotka, Vox, Ziko Dermo, ActionBodzio, Groszek oraz Martes Sport.

Baza sklepów z Gorzowa Wielkopolskiego - sprawdź rabat

Duży wybór różnego rodzaju sklepów sieciowych oznacza także większą szansę na znalezienie korzystnych rabatów. Jakiego typu upustów udzielają duże sieci sklepów? Przede wszystkim są to rabaty ilościowe, które polegają na przyznaniu zniżki za zakup większej ilości produktów danego rodzaju - tego typu akcje przeprowadzają najczęściej sklepy spożywcze, np. Biedronka, a także drogerie kosmetyczne, np. Rossmann - w którym często pojawiają się akcje promocyjne typu 2+2 lub 2+1. Oprócz tego istnieją także rabaty sezonowe, dzięki którym możliwy jest zakup produktów z poprzedniej kolekcji lub minionego sezonu po znacznie niższej cenie. a także rabaty gotówkowe. Na czym polega tego typu upust i gdzie jest stosowany? Zniżka tego rodzaju najczęściej udzielana jest w sklepach zajmujących się sprzedażą sprzętu RTV i AGD, czyli możesz spotkać się z nią np. w Media Expert lub Media Markt. Polega ona na tym, że klient może uzyskać dodatkowy rabat jeśli zdecyduje się na zapłacenie całej kwoty gotówką.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Gorzowie Wielkopolskim

Gdzie szukać promocji w Gorzowie Wielkopolskim? Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, to koniecznie przeglądaj gazetki, które dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Warto także zainstalować aplikację danego sklepu, np. Żabki lub Rossmanna, bowiem można wówczas liczyć na dodatkowe zniżki lub kupony promocyjne, a także na powiadomienia związane z nadchodzącymi ofertami.