Głogów - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 40 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Głogów - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Centra handlowe powstały z myślą o każdym zakupoholiku, który nie może się doczekać zwiedzania dziesiątków sklepów, ale również o osobach, które pragną praktycznego rozwiązania, a to pomoże im na zakupieniu wszystkich potrzebnych produktów, po które w innym wypadku musiałby jeździć w różne części miasta. W Głogowie znajdziemy aż pięć różnych centrów, które pomogą mieszkańcom, jak i turystom w zakupach.

Największe centra handlowe w Głogowie

  • Centrum Handlowe Family Point – jest to niewielkie centrum o powierzchni 4600 mkw., które znajduje się przy ulicy Księcia Poniatowskiego. Jest to miejsce, które zostało zaprojektowane z myślą o mieszkańcach południowej części Głogowa. Zmotoryzowani mogą liczyć na 175 miejsc parkingowych, a wszystko to po to, aby odwiedzić znane marki, a w tym Media MarktCarrefour, jak i Castoramę.
  • Galeria Glogovia – jest to centrum o większej powierzchni, które mieści w sobie nie tylko sklepy, ale również punkty gastronomiczne, takie jak Fitbar i Pączkarnia. Nie zapomniano również o kinie Cinema 3D, które pozwoli na zobaczenie nowości na wielkim ekranie. Jednocześnie nie zapomniano o szerokiej gamie placówek handlowych, gdzie znajdziemy takie marki, jak New YorkerCarry, jak i Cropp**. 
  • Galeria Głogów – to usytuowane na ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 122 centrum handlowe, które oferuje w swoim zakresie zarówno usługi z zakresu gastronomii, RTV/AGD, jak i zdrowia i urody. 
  • Multibox Głogów – na ulicy Sikorskiego 17 zrobisz zakupy zarówno w takich placówkach, jak Rossmann i Neonet, jak i w stosunkowo nowym sklepie, którym jest Dealz.
  • Pasaż Tesco – jest to jeden z sieciowych centrów handlowych, który zawiera w sobie Tesco oraz kilka pomniejszych sklepów.
  • PSS Społem Głogów - spółdzielnia spożywców w Głogowie istnieje od 1954 roku.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Głogowie

Dla każdego, kto ceni sobie szybkie zakupy w ramach krótkiego spaceru od domu, warto przyjrzeć się liście najpopularniejszych sklepów sieciowych w Głogowie. Co ciekawego da się tutaj znaleźć?

  • Biedronka – trudno nie wspomnieć o jednym z najpopularniejszych sieciowych sklepów spożywczych, który oferuje również inne artykuły w niezwykle przystępnych cenach. W Głogowie można zrobić zakupy w aż 10 takich obiektach, które znajdują się m.in. na ul. Gwiaździstej 1 i Kazimierze Wielkiego 101.
  • Rossmann – to mekka każdej osoby, która potrzebuje tanich produktów wysokiej jakości, które pomogą w zadbaniu o swój wygląd i zdrowie. W Głogowie sklep ten znaleźć można w pięciu miejscach, a jednym z nich jest al. Wolności 4/6. 
  • Dino – jest to marka, która zdobywa coraz większą popularność, a to wszystko dzięki przystępnej cenie i szerokiemu asortymentowi produktów spożywczych. Głogów oferuje dwa takie sklepy – jeden na ul. Ślusarskiej 1, a drugi na ul. Kazimierza Sprawiedliwego 12.

Baza sklepów z Głogowa – sprawdź rabat

Dzięki naszemu portalowi nie tylko dowiesz się, jakie sklepy znajdują się w danym mieście, ale również możesz skorzystać z ofert kuponów rabatowych. Rozwiązanie to pomoże zaoszczędzić na zakupach przez internet w setkach różnych sklepów, poczynając od branż elektronicznych, idąc przez meblowe, a kończąc na kosmetycznych. Wszystko to w jednym miejscu, bez ruszania się z domu.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Głogowie

Nie zapomnieliśmy też o promocjach, które czekają w sklepach stacjonarnych w Głogowie. Dzięki naszemu katalogowi aktualnych gazetek promocyjnych będziesz zawsze na czasie z najnowszymi ofertami dotyczącymi Twoich ulubionych produktów spożywczych, kosmetyków, jak i wielu innych.