Gliwice - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 47 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Gliwice - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jeśli mieszkasz w Gliwicach lub okolicy, to koniecznie sprawdź, do jakich centrów handlowych możesz udać się w wolnym czasie oraz jakie sklepy sieciowe znajdziesz na terenie tego miasta. Dodatkowo, przekonaj się, jak łatwo znaleźć korzystne promocje i rabaty oraz jak i gdzie najlepiej jest z nich skorzystać.

Największe centra handlowe w Gliwicach

Jeśli nie masz dużo wolnego czasu, lub gdy nie lubisz przemieszczać się po mieście w poszukiwaniu kolejnych sklepów, to z pewnością doceniasz możliwość, jaką jest zrobienie zakupów w centrum handlowym. Klienci bardzo lubią tego typu miejsca, ponieważ nie tylko mogą zaoszczędzić czas, ale także nie muszą przejmować się pogodą panującą na zewnątrz, gdyż wszystkie sklepy znajdują się w jednym budynku. Na terenie Gliwic działa sześć dużych centrów handlowych, są to: Centrum Handlowe AuchanEuropa CentralnaFactory GliwiceForumPark Handlowy Arena oraz Pasaż Tesco. Na ich obszarze klienci mogą skorzystać między innymi z takich sklepów, jak: OrsayEmpikRTV Euro AGDPepcoRyłko, Tui, KomfortActionRossmann, Jula, Media Markt, Super-Pharm, Wojas, CoccodrilloJysk, Kakadu, Smyk, Dealz, Martes SportCastorama, Hebe, TEDi, Leroy MerlinŚwiat Książki czy też Natura

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Gliwicach

Zarówno w centrach handlowych, jak i na terenie całego miasta, działa wiele sklepów sieciowych, do których klienci mają zaufanie i chętnie z nich korzystają - dzieje się tak, ponieważ wiedzą czego mogą się spodziewać oraz na jakie ewentualne promocje lub zniżki mogą liczyć. Na terenie Gliwic funkcjonuje około 50 różnych sklepów sieciowych, są to między innymi: BiedronkaLidl, Dino, Żabka, Agata Meble, PepcoRyłkoKomfort, Auchan, Aldi, ActionRossmann, Hebe, Jula, Media Markt, Super-Pharm, OrsayEmpikRTV Euro AGD, Wojas, CoccodrilloJysk, Kakadu, Smyk, Dealz, Martes SportLewiatanFlying TigerCastorama, TEDi, Leroy MerlinSelgros Cash&CarryŚwiat Książki, Stokrotka czy też Ziko Dermo.

Baza sklepów z Gliwic - sprawdź rabat

Wybierając się na zakupy do dużych sklepów sieciowych często liczymy na to, że uda nam się uzyskać jakąś zniżkę. To, jak będzie wyglądał konkretny rabat zależy przede wszystkim od polityki promocyjnej sklepu oraz od warunków, które spełniamy. Najczęściej można spotkać się z rabatem ilościowym, który polega na tym, że klient płaci mniej za produkty wówczas, gdy weźmie ich konkretną ilość - np. 3 kostki masła dadzą mniejszą cenę jednostkową, niż zakup tylko jednej sztuki. Z tego typu ofertami najczęściej można spotkać się w sklepach spożywczych, np. w BiedronceLidlu lub Żabce, jednak są one popularne także w drogeriach, np. Rossmannie.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Gliwicach

Jako konsumenci bardzo często polujemy na różnego rodzaju promocje i szukamy najkorzystniejszych ofert zakupowych. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne danych sklepów, lub zainstaluj na telefonie aplikację konkretnej sieci. Niektóre sklepy sieciowe udostępniają swoim klientom bezpłatne aplikacje, dzięki którym mogą oni dowiadywać się o najnowszych promocjach, przecenach czy też rabatach, a niekiedy nawet odblokowywać dodatkowe kupony zniżkowe - taka sytuacja ma miejsce np. w aplikacji mobilnej sieci sklepów Lidl.