Strona główna >Lokalizacje >Gdynia

Gdynia - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 50 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Gdynia - sprawdź godziny otwarcia

Gdynia to prężne, piękne nadmorskie miasto, które skradło już serca wielu ludzi. Tak różne od Gdańska i Sopotu, ale tworzące z nimi jedną całość. Nie byłoby Trójmiasta bez Gdyni i nie byłoby Gdyni bez ulicy Świętojańskiej, a także wspaniałych centrów handlowych. Sprawdź, gdzie warto zrobić zakupy w tym mieście.

Największe centra handlowe w Gdyni

Naszą podróż rozpoczynamy od Centrum Handlowego RivieraTo bardzo nowoczesny kompleks handlowy, które oferuje swoim klientom aż 250 sklepów, do tego wszystkiego sześć placów zabaw, a także trzydzieści restauracji oraz kawiarni. Osoby, które robią zakupy w obiekcie, mają możliwość skorzystania także z 2500 miejsc parkingowych. Jest także darmowe WiFi i wiele innych atrakcji. Możesz skorzystać z punktów działających w takich branżach jak moda, gastronomia, usługi, zdrowie i uroda, dom, kultura, hobby, a także artykuły spożywcze. W Centrum Handlowym Riviera w Gdyni zrobisz między innymi zakupy w następujących sklepach: Adidas, 4F, Apart, Auchan, Big Star, by o la la, Calzedonia, Carry, CCC, Cropp, Diverse, perfumerii Douglas i wielu innych miejscach. W pięknej Gdyni znane jest też Centrum Handlowe Batory zlokalizowane przy ulicy 10 Lutego 11, a także Galeria Klif w Gdyni dla bardziej wymagających klientów, którzy lubią ekskluzywne marki. Jest też Centrum Handlowe Witawa oraz Pasaż Tesco.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Gdyni

W Gdyni popularnych sklepów sieciowych jest bezliku. Wystarczy tylko wybierać. W tym wspaniałym trójmiejskim mieście zrobisz między innymi zakupy w takich znanych punktach handlowych jak Biedronka, Żabka, Lidl, Pepco, Rossman, Auchan, Carrefour, Carrefour Expres, Empik, Hebe, Makro, Lewiatan, drogeria Natura, Kaufland, Netto, OBI, Media Markt, Ryłko, Bodzio, Stokrotka i wielu innych.

Baza sklepów z Gdyni – sprawdź rabat

Najlepszy sposób na udane zakupy w Gdyni to skorzystanie z internetowych gazetek promocyjnychDzięki temu w łatwy i szybki sposób sprawdzisz obowiązujące w konkretnych punktach handlowych rabaty i czekające na ciebie niespodzianki. W rezultacie już nigdy nie ominie Cię żadna okazja i zawsze będziesz na bieżąco. Co więcej, to też świetny sposób na oszczędzanie. Nie od razu zobaczysz różnicę, ale z czasem w Twoim budżecie domowym znajdzie się coraz więcej złotówek. Zatem odczujesz wielką satysfakcję wynikającą ze swojej gospodarności i sprawisz ogromną przyjemność najbliższym, gdy oznajmisz im, że macie więcej pieniędzy na wakacje, czy też dłuższy urlop.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Gdyni

Gazetki promocyjne to bardzo trafiony i dobry sposób nie tylko na codzienne, ale także okazjonalne zakupy. Z nimi lepiej zaplanujesz prezenty świąteczne. Lektura materiałów marketingowych sprawi, że wyrobisz sobie pewne zdanie na temat produktów, które podlegają obniżkom cenowym. Możesz zatem upolować sobie konkretną rzecz i poczekać na sprzyjający okres, jeśli chodzi o cenę oraz kupić przedmiot dużo wcześniej. Dzięki temu nie dosięgnie Cię gorączka świątecznych zakupów. Ludzie będą biegać, a Ty w zamian odpoczywać w zaciszu własnego domu lub spędzać przedświąteczny czas według swoich preferencji. Bez stresu, nerwów i spokojnie przygotujesz się do Bożego Narodzenia. Wszystko to możesz mieć, za kilka minut dziennie poświęconych na przeglądanie materiałów. Możesz to robić podczas codziennego relaksu, na przykład przy kawce i ciasteczku. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!