Strona główna >Lokalizacje >Gdańsk

Gdańsk - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 56 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Gdańsk - sprawdź godziny otwarcia

Wybierasz się z wizytą do Gdańska? A może mieszkasz w tym mieście, ale nie wiesz, gdzie wybrać się na zakupy? Przekonaj się jakie centra handlowe prowadzą działalność w tym mieście oraz jakie sklepy sieciowe można w nich znaleźć, a także sprawdź, gdzie i jak szukać zniżek, rabatów i promocji.

Największe centra handlowe w Gdańsku

Centra handlowe są bardzo chętnie odwiedzane przez klientów, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić dużo czasu i wyeliminować takie problemy jak przemieszczanie się po mieście czy stanie w korkach. Mieszkańcy Gdańska mają dość duży wybór, ponieważ na terenie tego miasta funkcjonuje aż 14 centrów handlowych, są to: Alfa Centrum GdańskCentrum Handlowe AuchanCentrum KowaleCity Meble GdańskDesigner OutletForum GdańskGaleria BałtyckaGaleria MadisonGaleria PrzymorzeGCH ManhattanMorenaMorski Park HandlowyOsowa oraz Park Handlowy Matarnia. Ponadto, robiąc zakupy w centrum handlowym nie trzeba przejmować się zmienna pogodą, gdyż wszystkie sklepy zlokalizowane są w jednym budynku.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Gdańsku

Klienci w całej Polsce cenią sobie zakupy w sklepach sieciowych, ponieważ wiedzą czego mogą się spodziewać w danym sklepie - są przekonani co do jakości konkretnych produktów, a także wiedzą kiedy mogą liczyć na ewentualną zniżkę czy rabat. W Gdańsku funkcjonuje ponad 60 różnych sklepów sieciowych, najpopularniejsze z nich to między innymi: BiedronkaLidl, Pepco, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Żabka, Agata Meble, AuchanBricoman, Carrefour, Coccodrillo, E.Leclerc, EmpikFlying Tiger, Ikea, IntermarcheJula, Kaufland, Leroy MerlinLewiatan, Media Expert, Media Markt, Natura, Netto, OBI, RTV Euro AGD, Ryłko, Selgros Cash&Carry, TXM Textilmarket, VoxBodzio, Cersanit czy też Alsen.

Baza sklepów z Gdańska - sprawdź rabat

Jeśli wybierasz się na zakupy z myślą otrzymania korzystnego rabatu, to koniecznie sprawdź bazę sklepów z Gdańska, abyś wiedział jakie sklepy są w Twojej okolicy i gdzie szukać zniżek. Najpopularniejszą formą rabatu jest tak zwany rabat ilościowy, czyli zniżka przyznawana klientom, którzy kupią określoną liczbę produktów - tego typu akcje najczęściej przeprowadzane są przez sklepy spożywcze np. Biedronkę, w której klienci mają okazję kupić trzy sztuki konkretnego produktu i zapłacić za każdą z nich mniej, niż gdyby zdecydowali się na zakup tylko jednej. Podobnych zniżek udzielają swoim klientom również drogerie, w których można spotkać akcje rabatowe 2+2 lub 3+1, w których płaci się tylko za dwa lub trzy produkty, a pozostałe otrzymuje się gratis. Inna popularną formą zniżki jest rabat sezonowy, który polega na tym, że klienci mogą kupić produkty pochodzące z poprzedniego sezonu lub starej kolekcji w o wiele niższych cenach. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Gdańsku

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie w Gdańsku można znaleźć najlepsze promocje, to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne poszczególnych sklepów, z których dowiesz się nie tylko o aktualnych ofertach promocyjnych, ale także o zbliżających się akcjach. Ponadto, warto zainteresować się tym, czy dany sklep udostępnia swoim klientom aplikację mobilną, gdyż tego typu rozwiązania bardzo często pozwalają na uzyskanie dodatkowych zniżek lub kuponów promocyjnych - z aplikacji takich mogą skorzystać np. klienci Lidla lub Żabki.