Gdańsk - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 55 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Gdańsk - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Wybierasz się z wizytą do Gdańska? A może mieszkasz w tym mieście, ale nie wiesz, gdzie wybrać się na zakupy? Przekonaj się jakie centra handlowe prowadzą działalność w tym mieście oraz jakie sklepy sieciowe można w nich znaleźć, a także sprawdź, gdzie i jak szukać zniżek, rabatów i promocji.

Największe centra handlowe w Gdańsku

Centra handlowe są bardzo chętnie odwiedzane przez klientów, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić dużo czasu i wyeliminować takie problemy jak przemieszczanie się po mieście czy stanie w korkach. Mieszkańcy Gdańska mają dość duży wybór, ponieważ na terenie tego miasta funkcjonuje aż 14 centrów handlowych, są to: Alfa Centrum GdańskCentrum Handlowe AuchanCentrum KowaleCity Meble GdańskDesigner OutletForum GdańskGaleria BałtyckaGaleria MadisonGaleria PrzymorzeGCH ManhattanMorenaMorski Park HandlowyOsowa oraz Park Handlowy Matarnia. Ponadto, robiąc zakupy w centrum handlowym nie trzeba przejmować się zmienna pogodą, gdyż wszystkie sklepy zlokalizowane są w jednym budynku.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Gdańsku

Klienci w całej Polsce cenią sobie zakupy w sklepach sieciowych, ponieważ wiedzą czego mogą się spodziewać w danym sklepie - są przekonani co do jakości konkretnych produktów, a także wiedzą kiedy mogą liczyć na ewentualną zniżkę czy rabat. W Gdańsku funkcjonuje ponad 60 różnych sklepów sieciowych, najpopularniejsze z nich to między innymi: BiedronkaLidl, Pepco, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Żabka, Agata Meble, AuchanBricoman, Carrefour, Coccodrillo, E.Leclerc, EmpikFlying Tiger, Ikea, IntermarcheJula, Kaufland, Leroy MerlinLewiatan, Media Expert, Media Markt, Natura, Netto, OBI, RTV Euro AGD, Ryłko, Selgros Cash&Carry, TXM Textilmarket, VoxBodzio, Cersanit czy też Alsen.

Baza sklepów z Gdańska - sprawdź rabat

Jeśli wybierasz się na zakupy z myślą otrzymania korzystnego rabatu, to koniecznie sprawdź bazę sklepów z Gdańska, abyś wiedział jakie sklepy są w Twojej okolicy i gdzie szukać zniżek. Najpopularniejszą formą rabatu jest tak zwany rabat ilościowy, czyli zniżka przyznawana klientom, którzy kupią określoną liczbę produktów - tego typu akcje najczęściej przeprowadzane są przez sklepy spożywcze np. Biedronkę, w której klienci mają okazję kupić trzy sztuki konkretnego produktu i zapłacić za każdą z nich mniej, niż gdyby zdecydowali się na zakup tylko jednej. Podobnych zniżek udzielają swoim klientom również drogerie, w których można spotkać akcje rabatowe 2+2 lub 3+1, w których płaci się tylko za dwa lub trzy produkty, a pozostałe otrzymuje się gratis. Inna popularną formą zniżki jest rabat sezonowy, który polega na tym, że klienci mogą kupić produkty pochodzące z poprzedniego sezonu lub starej kolekcji w o wiele niższych cenach. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Gdańsku

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie w Gdańsku można znaleźć najlepsze promocje, to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne poszczególnych sklepów, z których dowiesz się nie tylko o aktualnych ofertach promocyjnych, ale także o zbliżających się akcjach. Ponadto, warto zainteresować się tym, czy dany sklep udostępnia swoim klientom aplikację mobilną, gdyż tego typu rozwiązania bardzo często pozwalają na uzyskanie dodatkowych zniżek lub kuponów promocyjnych - z aplikacji takich mogą skorzystać np. klienci Lidla lub Żabki.