Częstochowa - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 49 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Częstochowa - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

W Częstochowie znajduje się kilkaset sklepów i punktów usługowych należący do dużych sieci handlowych. Największe ich skupiska znajdują się w głównych centrach handlowych zlokalizowanych na terenie miasta. Prezentujemy, które miejsca w Częstochowie cechują się największą popularnością zakupową.

Największe centra handlowe w Częstochowie

Największym obiektem handlowym w Częstochowie jest Galeria Jurajska. Obiekt zlokalizowany jest tuż przy strategicznej szosie DK1, dzięki czemu dojazd do centrum handlowo-usługowego jest łatwy także dla przejeżdżających przez Częstochowę. W galerii znajduje się ok. 200 sklepów i punktów, w tym także kino i strefa gastronomiczna. Drugim największym centrum handlowym jest M1, zlokalizowane w północnej części miasta. Nieopodal Częstochowy, tuż za jej południowymi granicami, znajduje się kolejne, bliźniacze centrum M1. Przy węźle dróg krajowych DK46 i DK1 znajduje się strefa handlowa z dużymi marketami i wieloma restauracjami. Zlokalizowano tam m.in. Castoramę, Salon Agata czy Media Expert. W 2021 roku została oddana do użytku śródmiejska Galeria Usługowo-Handlowa w zabytkowej części Alei Najświętszej Maryi Panny. Częstochowianie robią zakupy także w dużych dzielnicowych centrach targowych, tj. Promenada i Jagiellończycy.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Częstochowie

Częstochowa jest 13, pod względem powierzchni całkowitej i liczby ludności, miastem w Polsce. W miejscowości zlokalizowano większość najpopularniejszych sieci handlowych w Polsce. Znajduje się tutaj 8 marketów Lidl, 17 obiektów Biedronki czy 3 sklepy Aldi i tyle samo obiektów Auchan. W Częstochowie zakupy można zrobić także w sieci Polo Market, Kaufland, Rossmann, Żabka, Action, Jysk, Pepco, H&M, Reserved, Martes Sport i wielu innych. W mieście zlokalizowano także punkt odbiorów zamówień IKEA. W największym częstochowskim centrum handlowym, Galerii Jurajskiej, znajduje się kilkadziesiąt sklepów i punktów należących do międzynarodowych i krajowych sieci handlowych. Inne zlokalizowane są w różnych częściach miasta, przede wszystkim w dzielnicy Śródmieście, Północ, Raków, Wrzosowiak i Parkitka. W Częstochowie powstaje coraz więcej nowoczesnych punktów handlowych. Wśród ostatnich inwestycji można wyróżnić Vendo Park, czyli park handlowy, zlokalizowany przy ul. Niepodległości czy pasaż handlowy przy ul. Jagiellońskiej.

Baza sklepów z Częstochowy - sprawdź rabat

W Częstochowie, tak jak w innych miastach objętych obniżkami cenowymi, zrobimy promocyjne zakupy w niemalże każdym sklepie sieciowym. Gazetki ze zniżkami obowiązują na terenie całego miasta. Zdarza się również, że w niektórych placówkach natrafimy na lokalne promocje. Na rabaty możemy liczyć także w przypadku otwierania się nowego sklepu popularnej sieci handlowej. Widoczna na niniejszej stronie baza sklepów w Częstochowie zawiera propozycje, które odnoszą się do możliwości zrobienia zakupów w niskich cenach. Warto sprawdzać poszczególne promocje, gdyż ze względu na dużą liczbę sklepów w Częstochowie, bardzo często się one zmieniają.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Częstochowie

Na najkorzystniejsze promocje cenowe w Częstochowie można liczyć w dużych centrach handlowych. Tam, oprócz masowych przecen, łatwo natrafić na dodatkowe loterie i konkursy, zwykle wymagające dokonania zakupów za określoną kwotę. Obniżki w popularnych spożywczych sieciach handlowych nie różnią się znacząco od tych dostępnych w innych polskich miastach. W niektórych sklepach sieciowych można natrafić na lokalne promocje, dotyczące m.in. lokalnych wyrobów. Tak jest np. w sieci Społem, gdzie znajdziemy wiele wyrobów pochodzących z rejonu Częstochowy. Dużych rabatów można się spodziewać także w największych sklepach wielkopowierzchniowych. W Częstochowie największymi z nich są: Castorama, Media Markt, Auchan, Kaufland czy Makro.