Chełm - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 33 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Chełm - sprawdź godziny otwarcia

Chełm to historyczne miasto, które znajduje się w województwie lubelskim. Bogactwo zabytków sprawia, że jest prawdziwym rajem dla miłośników przeszłości i osób głodnych wiedzy historycznej, a także ciekawych przygód. Jest tam między innymi Barokowa Bazylika Narodzenia NMP, Góra Chełmska, Dzwonnica na wzgórzu unickim, klasztor, cerkiew i wiele innych. To także świetne miejsce dla fanów zakupów. Są tu centra handlowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby w tym zakresie.

Największe centra handlowe w Chełmie

Pierwszym miejscem do atrakcyjnych zakupów w tym mieście jest Galeria Chełm. Obiekt oferuje swoim klientom wiele ciekawych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Kompleks można podzielić na galerię zakupów, smaków, zabawy, a także spotkań. W centrum handlowym działa pięćdziesiąt pięć lokali handlowych oraz usługowych. Co więcej, zmotoryzowani klienci mogą wybierać spośród 550 miejsc parkingowych. Istotne jest też to, że galeria znajduje się u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej, które stanowią główny węzeł komunikacyjny miasta. Obiekt czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 22:00. Natomiast supermarket LIDL jest dostępny dla klientów w tych samych dniach, lecz w godzinach od 6:00 do 22:00. Takie same pory obowiązują też w niedzielę handlową. Inne centra handlowe funkcjonujące w Chełmie to także Galeria „Zielona”, a także Vendo Park. W pierwszej galerii skorzystasz z oferty takich sklepów jak Smyk, Balony i Dekoracje, 4F, Żabka, Vision Expres, Inglot, Hebe, drogeria Natura, Empik, Wojas, Vistula, Orsay, Fama Polska Odzież, H&M, Apart i innych. Natomiast drugie centrum oferuje między innymi zakupy w Rossmanie, Media Expert, Pepco i innych.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Chełmie

Popularne sklepy sieciowe znajdują się nie tylko w centrach handlowych, ale także innych punktach miasta. W Chełmie działają takie znane w Polsce punkty handlowe jak:

 • Biedronka,
 • Lidl,
 • Pepco,
 • Rossman,
 • Kaufland,
 • Żabka,
 • Castorama,
 • Empik,
 • Natura,
 • Tesco,
 • Bodzio,
 • Groszek,
 • PSB Mrówka,
 • drogeria Jasmin.

Baza sklepów z Chełma – sprawdź rabat

Najlepszy sposób na tanie, a przy tym udane zakupy to internetowe gazetki promocyjneDzięki temu bardzo sprawnie sprawdzisz obowiązujący w konkretnym sklepie rabat. Na tej podstawie lepiej zaplanujesz zakupy i wydasz przy tym mniej środków z budżetu domowego. Bardzo szybko zobaczysz dodatkowe złotówki w Twoim portfelu. Dzięki temu nareszcie zyskasz szansę na wymarzone lub dłuższe wakacje.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Chełmie

gazetkach znajdują się najlepsze promocje z sieci sklepów w Chełmie, a dzięki nam zyskasz do nich łatwy dostęp. Co ciekawe, nie musisz dużo robić. Na codzienne przeglądanie materiałów marketingowych możesz poświęcić tylko kilka minut dziennie, a w rezultacie zyskasz ogromne korzyści. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu. Ponadto, to także lepszy sposób nie tylko na codzienne zakupy, ale także te robione okazjonalnie, na przykład na święta czy też urodziny. Zapewnisz najbliższym ogromną radość, a sobie satysfakcje z własnej gospodarności i ekonomicznego podejścia do prowadzenia własnego gospodarstwa domowego. Dlatego nie czekaj i działaj już dziś. Pamiętaj, że z dobrych okazji trzeba korzystać, ponieważ nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle pojawią się następnym razem!