Bielsko-Biała - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 49 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Bielsko-Biała - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Wybierasz się na zakupy w Bielsko-Białej? Sprawdź, jakie sklepy funkcjonują na terenie tego miasta oraz do jakich centrów handlowych warto się wybrać. Dodatkowo przekonaj się, w jaki sposób możesz skorzystać z różnego rodzaju zniżek i promocji.

Największe centra handlowe w Bielsku-Białej

Na terenie Bielsko-Białej funkcjonują cztery centra handlowe, w których klienci mogą skorzystać z różnego rodzaju sklepów. Zakupy w centrum handlowym to bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Co można znaleźć w konkretnych centrach? Na obszarze Pasażu Tesco konsumenci mogą skorzystać z takich sieci sklepów, jak: Tesco, Media Expert, Monnari, Black Red White czy też Rossmann, Sieć sklepów Rossmann dostępna jest także w Galerii Sfera, w której dodatkowo można udać się na zakupy np. do: Orsay, Ryłko, Kik, Empiku, a nawet Biedronki.  W Gemini Park znajdują się natomiast takie sieci sklepów, jak np.: Świat Książki, Pepco, Smyk, Dealz czy też Hebe, a także jedna z najpopularniejszych sieci gastronomicznych - McDonald's. Ostatnie centrum handlowe na terenie Bielsko-Białej to Sarni Stok - na jego terenie można skorzystać między innymi z takich sklepów, jak: W.Kruk, Jula, a także Martes Sport

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Bielsku-Białej

Sklepy sieciowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów, ponieważ można kupić w nich dobre produkty w niskich cenach. Na terenie Bielsko-Białej działa ponad 55 sklepów sieciowych, które cieszą się zainteresowaniem klientów. Zdecydowanie najpopularniejsze są sieci spożywcze, np.: Biedronka, Lidl, Carrefour, Żabka czy też Lewiatan. Dużą popularnością cieszą się jednak także drogerie: Hebe, Rossmann i Super Pharm, a także sklepy zajmujące się sprzedażą artykułów przemysłowych: Pepco, Kik oraz Empik. Mieszkańcy Bielsko-Białej mogą skorzystać także ze sklepów meblowych i tych oferujących artykuły budowlane: Agata Meble, Black Red White czy też Castorama.  

Baza sklepów z Bielska-Białej - sprawdź rabat

Bielsko-Biała oferuje swoim mieszkańcom szeroką bazę sklepów, pośród których znajdują się takie placówki, które przyznają swoim klientom atrakcyjne rabaty. Rabaty przyznawane są za różne działania - np. za zainstalowanie aplikacji, za stałe dokonywanie zakupów w konkretnej sieci, za wydanie konkretnej sumy pieniędzy, bądź spełnienie innego warunku określonego w danej akcji promocyjnej. Rabaty to bardzo korzystana opcja dla wszystkich tych, którzy muszą ściśle kontrolować domowy budżet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aktualnie obowiązujących rabatów, to przejrzyj bazę sklepów z Bielsko-Białej i przekonaj się, gdzie najkorzystniej zrobić zakupy.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, to zainstaluj aplikację gazetkowo, w której znajdziesz wszystkie aktualnie obowiązujące oferty, lub skorzystaj ze strony internetowej gazetkowo.pl. W Bielsko-Białej działa dużo sklepów sieciowych, które oferują swoim klientom ciekawe zniżki i promocje. Najwięcej ciekawych okazji znajdziesz oczywiście w sklepach spożywczych, które bardzo często prowadzą promocje typy 2+1 - np. Biedronka lub Lidl, ale także w sieciach drogerii, które także angażują się w tego typu działania. Nie mniej atrakcyjne oferty można znaleźć także w sklepach z artykułami przemysłowymi, ubraniami i tekstyliami - tego typu lokale najczęściej wystawiają na promocję ostatnie sztuki produktów z danej kolekcji lub oferty sezonowej - zniżek szukaj np. w sieci sklepów Pepco lub TXM Textilmarket.