Białystok - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 51 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Białystok - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Mieszkasz w Białymstoku lub okolicy i zastanawiasz się, gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? Sprawdź, jakie centra handlowe funkcjonują na terenie tego miasta oraz jakie sieci sklepowe możesz w nich znaleźć, a ponadto przekonaj się, gdzie szukać rabatów i promocji.

Największe centra handlowe w Białymstoku

W Białymstoku działa 10 dużych centrów handlowych, w tym dwa najpopularniejsze - Alfa Centrum Białystok oraz Atrium Biała, a także pozostałe: dwa Centra Handlowe Auchan, Galeria Antoniuk, Galeria Jurowiecka, Galeria M, Galeria Zielone Wzgórze, Outlet Białystok oraz Smart Outlet Center. W galerii Alfa Centrum klienci mogą skorzystać między innymi z takich sklepów, jak: RossmannRyłkoEmpik, RTV Euro AGD, AB FOTO oraz biura podróży Itaka. Atrium Biała zaprasza natomiast konsumentów między innymi do takich sklepów jak: OrsayMedia Mark, Super-Pharm, Wojas, Coccodrillo, Smyk, Bi1, a także W.Kruk. Robienie zakupów w centrum handlowym pozwala zaoszczędzić dużo czasu oraz daje możliwość przebywania w miłej i spokojnej atmosferze - ponieważ w centrach handlowych często puszczana jest muzyka, a klient nie musi przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnętrz, kiedy zechce przemieścić się z jednego sklepu do drugiego.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Białymstoku

Zarówno na obszarach centrów handlowych, jak i poza nimi, funkcjonuje wiele sklepów sieciowych, które cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Białegostoku i okolicznych miejscowości. W Białymstoku swoją działalność prowadzi ponad 56 różnych sieci, w których skład wchodzą: sieci spożywcze i przemysłowe, drogerie, a także sklepy zajmujące się sprzedażą mebli i artykułów budowlanych. Do najpopularniejszych sklepów sieciowych zaliczyć można przede wszystkim: Biedronkę, LidlaPepco, Rossmanna, Super-Pharm, Hebe, Naturę, Auchan, Carrefour, Agatę Meble, Castoramę, Empik, Coccodrillo, Leroy MerlinMedia ExpertMedia MarktRyłko, Księgarnię Świat Książki, Tesco, Black Red White, Bodzio, Drogerie Laboo, TXM Textilmarket czy też RTV Euro AGD. Mieszkańcy Białegostoku mogą więc wybierać spośród wielu ciekawych propozycji sklepów sieciowych, które prowadzą działalność w tym mieście.

Baza sklepów z Białegostoku - sprawdź rabat

Poszukiwanie rabatów to świetny sposób na to, aby nieco podreperować domowy budżet. W jakich sklepach na terenie Białegostoku można liczyć na rabat? Rabaty oferowane są obecnie przez niemal wszystkie sklepy sieciowe, w związku z czym konsumenci mogą wybierać najkorzystniejsze dla siebie zniżki. Rodzaj rabatu, jego forma oraz sposób uzyskania uzależnione są w głównej mierze od konkretnej sieci sklepów. Można spotkać się bowiem np. z rabatami ilościowymi, które polegają na tym, że kupując większą ilość produktów zapłacisz mniej, niż przy zakupie pojedynczego artykułu - takie akcje prowadzą najczęściej sklepy spożywcze, np. Biedronka, Lidl, Auchan czy też Carrefour. Oprócz tego można spotkać się także z rabatami gotówkowymi lub sezonowymi - polegającymi na wyprzedaży produktów z konkretnej kolekcji.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Białymstoku

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszelkimi promocjami w Białymstoku, to koniecznie zapoznaj się z aktualnymi gazetkami promocyjnymi - które możesz zdobyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i po wejściu na stronę internetową danego sklepu. Klienci najchętniej korzystają zazwyczaj z promocji w sklepach spożywczych oraz z tych organizowanych przez drogerie - np. Rossmanna, który słynie z akcji promocyjnej kosmetyków 2+2, podczas której można kupić świetne produkty w niskich cenach.