Kanapka Drwala powraca

02.12.2020

|

Sieci handlowe

Kanapka Drwala powraca

Drwal wraca do McDonald’s! Ta informacja rzuciła się w oczy wielu miłośnikom tego niepowtarzalnego smaku. Już w listopadzie będzie można cieszyć się nim ponownie! Kultowe kanapki są dla wielu osób symbolem chłodniejszych miesięcy w roku. Wielu fanów oczekuje już jesieni, aby móc znów rozkoszować się jej smakiem. Jakie odsłony sieć przygotowała dla nas tym razem?

Kanapka Drwala wraca

McDonald’s jak zawsze nie zawodzi i w określonych porach roku wprowadza swoje niepowtarzalne propozycje menu. Tym razem wraca Drwal, czyli pyszna, solidna kanapka wypełniona chrupiącymi warzywami i wysokiej jakości mięsem. Tym razem zjeść można go aż w pięciu odsłonach. Jakich?

Nowe odsłony Drwala w McDonald’s

Drwal od McDonald’s w tym sezonie będzie miał aż pięć osłon. Pierwsza to znany i lubiany klasyk, z soczystą wołowiną. Kolejna to wołowina, ale w podwojonej ilości, a następna z kurczakiem w złocistej panierce. Dwie ostatnie propozycje to Drwal na ostro, z dodatkiem papryczki jalapeno i pikantnego sosu oraz zupełna nowość kanapka z dodatkiem sosu żurawinowego. Ta ostatnia ciekawa opcja to połączenie pysznej wołowiny, rozpływającego się sera, chrupiącego bekonu oraz warzyw. Wszystko to zostało przełamane lekko słodkim sosem żurawinowym. To ciekawe połączenie, które z pewnością skusi poszukiwaczy różnorodnych smaków.

Co oprócz kanapki Drwala proponuje restauracja na zimę?

Już 25 listopada będzie można znów dostać Drwala w McDonald’s. Jednak to nie wszystko co przygotowała sieć na zimne dni i mroźne wieczory. Oprócz kultowej kanapki dostępne będą także chrupserki z sosem żurawinowym, a także przepyszne desery. Od listopada dostępny będzie shake i lody McFlurry o smaku Peanut Butter oraz ciastko o smaku słonego karmelu.

Pamiętaj o bezpieczeństwie

Ze względu na panującą pandemię zimowa oferta McDonald’s dostępna jest w zamówieniach na wynos, dostawie oraz dla zmotoryzowanych na linii McDrive. Należy również pamiętać, aby podczas składania zamówienia na miejscu zachowywać zasady reżimu sanitarnego. Częste mycie rąk, zasłanianie nosa i ust, a także utrzymywanie dystansu społecznego to konieczność. Odpowiedzialność to podstawa, która gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko Tobie, ale wszystkim innym ludziom, którzy Cię otaczają. Warto także stosować bezgotówkowe formy płatności zarówno podczas zamawiania w lokalu, jak i w McDrive czy podczas dostawy.