Śmietanka Tesco - promocje

Śmietanka to produkt mleczny, który jest otrzymywany podczas procesu odwirowywania mleka surowego. Gdy jej zawartość liczy 9-12 % tłuszczu to nazywa się ją słodką śmietanką. Idealnie sprawdza się wtedy do kawy, bo dodaje jej mlecznego i pysznego smaku. W takiej wersji jest powszechnie znanym ...

produktem, ponieważ okazuje się odpowiednia podczas wizyty gości, których chcemy poczęstować ciastkiem i kawą, ale nie mamy mleka. Natomiast śmietanki o zawartości 30-36 % tłuszczu potocznie określa się kremówkami i używa się ich głównie do deserów. Sprawdź, które sklepy przygotowały promocje na śmietanki!

Na bieżąco przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najatrakcyjniejszych cenach. Śmietanka to słowo odnalezione w 20 gazetkach, w tym 0 to gazetki ważne, a 20 to promocje archiwalne. Najczęściej śmietanka znajduje się w gazetkach sieci Tesco. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem śmietanka została odnaleziona ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst

Strona internetowa:

https://tesco.pl/

Liczba gazetek:

94