Masło Tesco - promocje

Masło to jeden z podstawowych produktów spożywczych, który znajdziemy w niemal każdym domu. Powstaje z mleka krowiego, owczego lub koziego. Wyróżniamy kilka gatunków masła: ekstra, śmietankowe, wyborowe, delikatesowe czy stołowe. Różnią się między sobą procesem otrzymywania, zawartością soli, ...

a w rezultacie konsystencją i smakiem. W ofercie wielu sklepów znajdziemy też masło bez laktozy. Masło zawiera dużo witaminy A, D i E. Dietetycy podkreślają jednak, że jest bardzo kaloryczne i zawiera dużo cholesterolu, dlatego stosować należy je z rozwagą. Sprawdź, gdzie kupisz masło w atrakcyjnej cenie.

Ciągle przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w super cenach. Masło to słowo odnalezione w 51 gazetkach, w tym 2 to gazetki obowiązujące, a 49 to promocje zakończone. Najczęściej masło występuje w gazetkach sieci Tesco. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem masło została wrzucona ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst

Strona internetowa:

https://tesco.pl/

Liczba gazetek:

94