Strona główna >Sklepy >Rast

Rast - Gazetki promocyjne

http://www.rast.olsztyn.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 0

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Rast

Rast - popularne produkty w gazetkach

  Rast - promocje

  Rast to sieć lokalnych sklepów spożywczych, które cały czas rozwijają się na rynku polskim. Dostarczają klientom wiele różnorodnych produktów, wśród których można znaleźć zarówno artykuły spożywcze, jak i chemiczne. Popularnymi dostawcami sieci są Mlekovita, Sokołów, Duda, Indykpol, Kier czy Zakład Mięsny Warmia. Dzięki szerokiej ofercie konsumenci cenią sklepy Rast, a co najważniejsze – ufają im.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Rast?

  Sieć przygotowuje dla swoich klientów wiele ofert, które mają ich zachęcić do odwiedzania sklepów. Jedną z nich stanowią gazetki promocyjne. Są to specjalnie przygotowywane wydania dla konsumentów zawierające mnóstwo niesamowitych przecen. Zazwyczaj obowiązują przez tydzień lub przez dwa tygodnie. Liczba stron pojawiająca się na ich łamach nie jest ściśle określona. Niekiedy wynosi tylko 2, a innym razem nawet 9. Często w jednym czasie można znaleźć kilka aktualnych gazetek promocyjnych, co zwiększa szansę na zrobienie tanich zakupów.

  Pomoc sieci

  Rast wspiera lokalne społeczności, w tym również organizacje charytatywne. Już od wielu lat wspólnie z klientami sieć bierze udział w zbiórkach żywności organizowanych przez Bank Żywności w Olsztynie i Polski Komitet Pomocy Społecznej. Wsparcie od sklepów otrzymuje również Hufiec Warmiński ZHP oraz Fundacja dla Dzieci. Placówki Rast są otwarte na nowe działania, których celem jest pomoc potrzebującym.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Rast

  Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne sieci Rast. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu na samej górze umieściliśmy oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. Rast należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego zawartość gazetek promocyjnych stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykuły upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Z tego powodu zawsze warto dokładnie czytać informacje znajdujące się obok konkretnych ofert.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Rast stara się jak najbardziej zaspokoić oczekiwania i potrzeby klientów, dlatego specjalnie dla nich przygotowuje atrakcyjne gazetki promocyjne. Na ich łamach znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, ale wśród ofert można znaleźć również artykuły chemiczne. Niekiedy w jednym czasie obowiązują aż dwie gazetki, dzięki czemu konsumenci mogą liczyć na jeszcze więcej przecen. Zazwyczaj oferty obowiązują przez tydzień lub przez dwa tygodnie i najczęściej liczą 2 lub 9 stron niesamowitych promocji. Wszystkie gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z przedstawionymi w nich produktami.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Zależy nam, aby klienci mogli zapoznawać się z promocjami od razu w dniu ich wejścia w życie, dlatego staramy się na bieżąco dodawać gazetki przygotowywane przez sieć Rast. Na samym początku znajdują się wydania aktualne, a dopiero za nimi podane są oferty archiwalne. Pozostawiamy je na naszej stronie, gdy przestają obowiązywać, ponieważ dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi – te drugie zaznaczamy specjalną grafiką.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Rast. Korzystając z naszego serwisu możesz zapoznawać się z ofertami online. Dzięki temu nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek, co jest niezwykłym ułatwieniem. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. To z kolei ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem. Zachęcamy do zapoznawania się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się w gazetkach.

  Gazetki promocyjne Rast - ceny

  Gazetki promocyjne Rast - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Rast. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2020 roku.

  Pieczywo

  • bułka na zakwasie - 0,39 zł za 70 gramów
  • cebularz - 1,49 zł za 160 gramów
  • półbagietka - 0,59 zł za 125 gramów

  Wędliny

  • szynka dymem wędzona - 3,39 zł za 100 gramów
  • kurczak gotowany - 2,49 zł za 100 gramów
  • polędwica z pieca - 2,99 zł za 100 gramów

  Sery

  • ser Edamski - 1,79 zł za 100 gramów
  • ser Włoszczowski - 3,69 zł za 150 gramów
  • ser pleśniowy Naturek - 4,39 zł za 125 gramów

  Nabiał

  • margaryna Benecol - 12,99 zł za 400 gramów
  • śmietana Zott - 2,59 zł za 330 gramów
  • mleko Łaciate - 2,49 zł za litr

  Herbaty i kawy

  • herbata Roger Ceylon - 9,99 zł za 100 torebek
  • kawa mielona Tchibo Family - 8,99 zł za 500 gramów
  • kawa rozpuszczalna Jacobs Crema - 18,99 zł za 200 gramów

  Napoje

  • napój Caprio - 3 zł za litr
  • sok Hortex - 3,99 zł za litr
  • napój Tymbark - 2,99 zł za litr

  Piwo

  • Piwo Kasztelan - 16,99 zł za 8 x 500 mililitrów
  • Piwo Lech - 15,99 zł za 6 x 500 mililitrów
  • Piwo Harnaś - 9,69 zł za 4 x 500 mililitrów