Wszystkie gazetki promocyjne sieci Piotr i Paweł

Poniżej możesz obejrzeć wszystkie gazetki promocyjne sieci Piotr i Paweł. Na początku prezentujemy aktualne gazetki, a za nimi także te które przestały już obowiązywać. Piotr i Paweł to sklep z kategorii spożywcze, w związku z czym także w gazetkach promocyjnych większość ofert stanowią produ ...

kty spożywcze oraz napoje. Niektóre promocje mają specyficzne warunki - np. wymagane jest kupienie kilku sztuk danego artykułu. Dlatego warto dokładnie sprawdzać adnotacje przy poszczególnych ofertach.

Rozwiń tekst

Gazetki promocyjne Piotra i Pawła - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Piotra i Pawła. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2019 roku.

Nabiał

  • jaja z chowu na wolnym wybiegu - 4,99 zł za 10 sztuk (przecenione z 6,79 zł)
  • serek kozi twarogowy - 6,49 zł za opakowanie 125 gramów (przecenione z 8,49 zł)
  • twaróg kozi kanapkowy - 4,49 zł za opakowanie 150 gramów (przecenione z 5,79 zł)

Mięso

  • kiełbasa biała parzona - 1,39 zł za 100 gramów (przecenione z 2,09 zł)
  • kiełbasa wiejska - 2,89 zł za 100 gramów (przecenione z 3,89 zł)
  • szynka z pieca - 2,99 zł za 100 gramów (przecenione z 3,99 zł)

Ryby

  • dzwonko z halibuta - 3,99 zł za 100 gramów (przecenione z 4,49 zł)
  • śledź - 1,09 zł za 100 gramów (przecenione z 1,29 zł)
  • filety śledziowe w sosie śmietanowym - 4,49 zł za opakowanie (przecenione z 5,39 zł)

Warzywa

  • ogórki konserwowe - 3,99 zł za 850 gramów (przecenione z 4,49 zł)
  • kukurydza konserwowa - 1,69 zł za opakowanie 340 gramów
  • groszek konserwowy - 1,69 zł za opakowanie 400 gramów

Owoce

  • wiśnie drylowane - 4,99 zł za opakowanie 720 gramów (przecenione z 7,09 zł)
  • jabłka - 1,99 zł za 1 kg
  • winogrono jasne - 9,99 zł za 1 kg

Słodycze

  • Mleczko Alpejskie - 9,99 zł za opakowanie
  • czekolada Milka - 3,99 zł za sztukę
  • ciastka z kawałkami czekolady Milka - 5,99 zł za opakowanie

Kawy i herbaty

  • kawa ziarnista - 99,99 zł za opakowanie 1 kg
  • kawa mielona - 29,99 zł za opakowanie 250 gramów
  • herbata liściasta - 19,99 zł za opakowanie 110 gramów