Strona główna >Sklepy >Mila

Sieć sklepów Mila

Mila - promocje

Dla osób ceniących sklepy z często pojawiającymi się ofertami przecen polecamy sieć Mila. Specjalizuje się ona w sprzedaży produktów spożywczych, do których zaliczane są także napoje, w tym również napoje alkoholowe. Na półkach w sklepach można spotkać też artykuły chemiczne i akcesoria potrzebne do sprzątania. Mila to dobry i zaufany sąsiad dla każdego Polaka, o czym świadczy duża liczba zadowolonych klientów korzystających z usług sieci.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Mila?

Sieć Mila proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze. Oferty pojawiają się co tydzień, dzięki czemu konsumenci często mogą zapoznawać się z nowymi przecenami. Oprócz tradycyjnych gazetek promocyjnych sieć Mila prezentuje różne dodatki, które także zawierają mnóstwo atrakcyjnych propozycji dla klientów. Należą do nich takie oferty, jak Katalog Alkoholi Lato, Wina Świata, Oferta imprezowa i ulotka chemiczna.

Gazetki posiadają bardzo obszerną tematykę, dlatego z pewnością nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. Zazwyczaj tradycyjne oferty sieci Mila zawierają ok. 20 stron licznych przecen. Gazetki są kolorowe, ale także przejrzyste, co ułatwia odnajdywanie szukanych produktów i planowanie zakupów.

Marki własne Mila

Sieć Mila na przestrzeni ostatnich lat bardzo szybko rozwinęła produkty marki własnej. Aktualnie posiada towary marki własnej w kilkunastu kategoriach i cały czas są one zwiększane. Marki własne charakteryzuje wyższa marża.

O sieci Mila

Mila to sieć lokalnych supermarketów, które mają służyć lokalnym społecznościom w zaopatrzeniu w niezbędne produkty codziennego użytku. Częste akcje promocyjne pozwalają na zakupy w przystępnych cenach, a 187 placówek o niewielkim metrażu oferuje świeże produkty spożywcze i niezbędne w gospodarstwie domowym.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Mila

Mila to sieć handlowa z kategorii spożywczej, dlatego zdecydowana większość produktów oferowanych w gazetkach promocyjnych to właśnie żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Jest to sieć supermarketów, które rozwijają się już od 25 lat. Występują w lokalnych społecznościach, dzięki czemu stają się dobrym i zaufanym sąsiadem. Z tego powodu ich sklepy są chętnie wybierane przez klientów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci sklepów Mila pojawiają się co tydzień, dzięki czemu klienci często mogą zapoznawać się z nowymi promocjami. Zawierają one zazwyczaj 20 stron licznych przecen, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Gazetki są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, dzięki czemu znajdowanie produktów w atrakcyjnych cenach jest bardzo proste. Wśród przecenianych artykułów można wyszukać przede wszystkim żywność i napoje, ale pojawiają się także produkty chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne sieci Mila. Jeśli chcesz zapoznać się z najnowszą gazetką to znajdziesz ją na początku listy. Oferty archiwalne prezentujemy w dalszej kolejności z wyraźnie zaznaczoną grafiką, aby nikt nie pomylił ich z aktualnymi przecenami. Przy każdej gazetce umieszczamy datę jej obowiązywania, dzięki czemu możesz spokojnie zaplanować zakupy i być pewnym, że nie przegapisz atrakcyjnych ofert.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oferujemy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych oraz powiększania ich stron, dzięki czemu szczegóły zamieszczane przy poszczególnych produktach stają się czytelne. Jest to bardzo ważne, ponieważ czasami promocje mają dodatkowe ograniczenia – obowiązują limity podczas zakupów lub do odblokowania niższej ceny wymagane jest kupienie określonej liczby artykułów.

Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu przeglądać gazetek promocyjnych, a zależy Ci na znalezieniu konkretnych produktów w atrakcyjnych cenach to proponujemy skorzystanie z naszej wyszukiwarki. Możesz wpisać w nią nazwę szukanego produktu bądź nawet nazwę sklepu, a system sam podpowie Ci kwestie, które Cię interesują. Ponadto na dole naszej strony zamieszczamy wykaz produktów, które są aktualnie przecenione.

Gazetki promocyjne Mila - ceny

Gazetki promocyjne Mila - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Mila. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lutym 2021 roku.

Owoce

 • banany - 1,99 zł za kilogram
 • ananas - 3,99 zł za sztukę
 • jabłka - 2,49 zł za kilogram

Warzywa

 • kapusta młoda - 5,99 zł za sztukę
 • ziemniaki importowane - 3,99 zł za kilogram
 • koperek - 1,49 zł za pęczek

Wędliny

 • polędwica sopocka - 1,69 zł za 100 gramów
 • pierś gotowana z indyka - 2,59 zł za 100 gramów
 • polędwiczanka z warzywami - 1,29 zł za 100 gramów

Sery

 • ser Serenada Królewiecki Szwajcar - 2,19 zł za 100 gramów
 • ser Edamski - 1,59 zł za 100 gramów
 • ser Mozzarella - 1,89 zł za 100 gramów

Ryby

 • dorsz atlantycki - 4,99 zł za 100 gramów
 • filety śledziowe a'la matjas - 1,25 zł za 100 gramów
 • dorsz czarny wędzony - 1,89 zł za 100 gramów

Mięso

 • ćwiartka z kurczaka - 2,49 zł za kilogram
 • schab wieprzowy bez kości - 13,99 zł za kilogram
 • szynka wieprzowa bez kości - 8,99 zł za kilogram

Kawy

 • kawa mielona Tchibo - 9,49 zł za 250 gramów
 • kawa mielona Prima Finezja - 12,99 zł za 500 gramów
 • kawa rozpuszczalna Jacobs - 19,99 zł za 200 gramów