Wszystkie gazetki promocyjne sieci Arhelan

Ta strona w całości została poświęcona gazetkom promocyjnym, jakie sieć Arhelan przygotowuje dla swoich klientów. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Przede wszystkim są to żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe.

Zachowujemy ...

pewien porządek w prezentacji ofert. Dlatego na samym początku znajdziesz gazetki aktualne, a dopiero za nimi umieszczamy wydania archiwalne. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, ponieważ często ważne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.</p> <h2 id="comonaznalewgazetkach">Co można znaleźć w gazetkach?</h2> <p>Sieć Arhelan nieustannie zachęca swoich klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi. Oferty najczęściej obowiązują przez 2 tygodnie i liczą ok. 24 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach przede wszystkim można znaleźć produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. W ofertach pojawiają się również artykuły chemiczne i przemysłowe. Dzięki temu masz okazję zakupić wszystkie potrzebne rzeczy do domu w jednym miejscu. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach Arhelan.</p> <h2 id="jakieofertyprezentujemy">Jakie oferty prezentujemy?</h2> <p>Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Arhelan. Staramy się na bieżąco dodawać je na naszą stronę, aby klienci mogli zapoznawać się z nimi od razu w dniu ich wejścia w życie. Na samym początku umieszczamy oferty aktualne, a dopiero za nimi wydania archiwalne. Są one bardzo potrzebne, ponieważ umożliwiają porównanie cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ oferty starsze zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdym wydaniu podana jest data obowiązywania.</p> <h2 id="wybierzgazetkiprzejrzyjpromocje">Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje</h2> <p>Staramy się jak najbardziej ułatwiać klientom sieci Arhelan zapoznawanie się z przecenami, planowanie i robienie zakupów. Z tego powodu w naszym serwisie przygotowaliśmy wiele ciekawych opcji. Przede wszystkim możesz tutaj zapoznawać się z gazetkami promocyjnymi online. Ponadto masz możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów, zwłaszcza tych zapisanych drobnym drukiem. Ich czytanie jest istotne, ponieważ często stanowią one warunki skorzystania z danej promocji.</p>Rozwiń tekst

Gazetki promocyjne Arhelana - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Arhelana. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2019 roku.

Warzywa

  • ziemniak - 1,69 zł za kilogram
  • papryka - 3,99 zł za kilogram
  • cebula - 7,99 zł za 5 kilogramów
  • Mięsa i wędliny

    • wędzonka wiejska ze młyna - 19,99 zł za kilogram (przeceniona z 24,99 zł)
    • schab bednarza - 22,99 zł za kilogram (przeceniony z 25,99 zł)
    • kiełbasa chłopska - 19,99 zł za kilogram (przeceniona z 22,99 zł)
    • Lody

      • Magnum - 4,99 zł za 88-120 ml (przecenione z 5,99 zł)
      • Muuucia - 1,69 zł za 110 ml (przecenione z 2,19 zł)
      • Kit Kat, Lion rożek - 3,49 zł za 110 ml (przecenione z 4,49 zł)
      • Dania w słoikach

        • danie gotowe Kuchnia staropolska - 4,79 zł za 700 gramów (przecenione z 5,99 zł)
        • tuńczyk kawałki w oleju Graal - 4,79 zł za 170 gramów (przeceniony z 5,99 zł)
        • konserwa Spichlerz rusiecki - 4,99 zł za 280-300 gramów (przeceniona z 6,99 zł)
        • Nabiał

          • mleko łaciate świeże 3,2 proc. Mlekpol - 2,19 zł za 1 litr (przecenione z 2,49 zł)
          • serek Kiri przekąska Danone - 1,99 zł za 35 gramów (przeceniony z 2,79 zł)
          • serek wiejski Mlekovita - 1,69 zł za 200 gramów (przeceniony z 1,99 zł)
          • Słodycze

            • baton Kit Kat - 1,59 zł za 40-42 gramów (przeceniony z 1,99 zł)
            • czekolada Wedel - 9,99 zł za 220-293 gramów (przeceniona z 12,99 zł)
            • bombonierka Pasjonata, torcik wedlowski, wiśnie w likierze - 12,99 zł za 141-250 gramów (przecenione z 15,99 zł)
            • Przekąski

              • chrupki Cheetos - 3,99 zł za 130-165 gramów (przecenione z 5,39 zł)
              • wafle ryżowe - 1,99 zł za 84-120 gramów (przecenione z 2,99 zł)
              • chipsy Doritos - 3,99 zł za 100 gramów (przecenione z 4,99 zł)
              • )