Strona internetowa:

https://www.apart.pl/bizuteria

Liczba gazetek:

1

Apart - promocje

Apart jest polską firmą jubilerską działającą od 1983 r. Pierwszy firmowy salon jubilerski powstał w 1997 r., a od tego czasu marka otrzymała wiele nagród i wyróżnień, takich jak Dobra Firma w 2007 r. oraz Doskonałość Mody również w tym samym roku. Właściciele tej firmy jako pierwsi w Polsce ...

rozpoczęli sprzedaż drogiej biżuterii w centrach handlowych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych?

Gazetki promocyjne firmy Apart nie pojawiają się regularnie, ale mają długi okres obowiązywania, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że nie przegapią przygotowanych na dany sezon promocji. Gazetki liczą bardzo dużo, bo aż ponad 100 stron atrakcyjnych przecen na biżuterię. Warto skorzystać z tej oferty, gdy ktoś planuje zaręczyny bądź ślub i szuka odpowiedniego pierścionka czy obrączek. Firma proponuje biżuterię wykonaną z różnych metali szlachetnych. Ponadto klienci mogą wybierać profil i wykończenie produktów, a co więcej – mają możliwość zamówienia grawerowania na życzenie.

Firma Apart w gazetkach bardzo dokładnie opisuje swoje produkty oraz dodatki, które można do nich zamówić. Biżuterie wykonane są z najwyższej jakości, a ich całość uatrakcyjnia eleganckie opakowanie, które jest dołączane do zakupu.

Marka Apart

Biżuterię marki Apart można kupić w sklepie internetowym lub w ok. 200 salonach znajdujących się w wielu miejscowościach Polski. Wykwalifikowani pracownicy służą radą i pomocą, odpowiedzą na wszystkie pytania oraz spróbują podpowiedzieć, który produkt będzie odpowiedni dla danego klienta. Firma Apart jest zdecydowanie liderem branży jubilerskiej nie tylko pod względem wyników finansowych, ale także oferowanych produktów i prestiżu marki.

Rozwiń tekst

O sieci Apart

Apart to polska firma jubilerska, która swoje sukcesy tłumaczy wyjątkowym zaangażowaniem w prowadzoną działalność. Powstała w 1983 r., kiedy Piotr Rączyński postanowił dołączyć do swojego brata Adama. Mężczyzna kilka lat wcześniej założył warsztat jubilerski. Wspólnie stworzyli Apart, a jego nazwę wymyślili dzięki połączeniu pierwszych liter swoich imion i dodaniu do nich końcówki – art, oznaczającej w wielu językach sztukę. Ich firma bardzo szybko podbiła serca Polaków, a działania właścicieli były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach.