Strona główna >Sklepy >Abo

Sieć sklepów Abo

Abo - promocje

Sieć abo gwarantuje swoim klientom udane zakupy. Jej celem jest zrzeszanie sklepów przyjaznych konsumentom, w których będą się dobrze czuli. Wszystkie placówki abo są całkowicie rozpoznawalne dla wszystkich okolicznych mieszkańców, dzięki czemu sieć ma dużo zaufanych konsumentów. Abo proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których umieszczane są najbardziej atrakcyjne oferty. Sklepy posiadają szeroki asortyment towarowy dopasowany pod indywidualne gusta klientów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych abo?

Gazetki promocyjne sieci abo nie są obszerne, ponieważ zazwyczaj zawierają tylko jedną stronę przecenionych produktów. Mimo to w ofertach można znaleźć wiele różnorodnych produktów z kategorii artykułów spożywczych. Czas obowiązywania gazetek wynosi przeważnie dwa lub trzy tygodnie. Zamieszczanie ich na stronach internetowych pozwala na szybsze i sprawniejsze zaplanowanie zakupów w tych sklepach.

Gazetki promocyjne są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste. Przecenione artykuły są dobrze widoczne, a ich aktualne ceny zapisywane są wyraźnymi kolorami. W taki sposób klienci mogą szybko sprawdzić, jakie produkty opłaca się kupić w danym tygodniu w sklepach abo.

O sieci Abo

Abo to spółka Detal Pomorze, która powstała w 2009 r. Została założona przez dziesięć osób, które były właścicielami 14 sklepów osiedlowych zlokalizowanych w województwie pomorskim. Przez 10 lat istnienia spółki cały czas przybywają nowe sklepy przynależące do tej sieci. Aktualnie Abo posiada ponad 100 placówek, a liczba ta nieustannie się powiększa. Spółka planuje poszerzenie swojej oferty o kolejne placówki znajdujące się w województwie pomorskim. Jej największym celem jest zdobycie zaufania klientów, którzy z uśmiechem będą wybierać sklepy Abo na zakupy.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Abo

Ta strona prezentuje wszystkie gazetki promocyjne sieci Abo. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu na samej górze zobaczysz oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. Abo jest sklepem z kategorii spożywczej, dlatego zawartość gazetek stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykułu upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Dlatego zawsze warto czytać informacje znajdujące się obok konkretnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach?

Abo to sieć, która na bieżąco stara się przygotowywać dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 2 lub 3 tygodnie. Najczęściej liczą jedną stronę przecenionych produktów. Pomimo że nie są obszerne, na ich łamach można znaleźć wiele niesamowitych produktów w naprawdę niskich cenach. Gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z zamieszczanymi na ich łamach przecenami.

Jakie oferty prezentujemy?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są przeceny dla klientów sieci Abo. Z tego powodu w naszym serwisie umieszczamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez tę sieć. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. Dzięki tym drugim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki nowsze ze starszymi, gdyż te drugie zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli interesują Cię przeceny przygotowane przez sieć Abo to doskonale trafiłeś. Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne tej sieci. Możesz je przeglądać i zapoznawać się z najnowszymi rabatami bez konieczności posiadania ich papierowej wersji. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane w gazetkach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Na naszej stronie dostępna jest również wyszukiwarka, dzięki której możesz odnaleźć szukane produkty. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę artykułów, a system sam podpowie, w których sklepach przygotowano najlepsze promocje na te przedmioty. Oprócz tego w wyszukiwarce możesz podać swoją lokalizację – wtedy wskażemy Ci sklepy z najlepszymi rabatami znajdujące się w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Abo - ceny

Gazetki promocyjne sieci Abo - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Abo. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Przekąski

 • orzechy Felix - 7,99 zł za 240 gramów
 • paluszki Lajkonik - 2,69 zł za 150-200 gramów
 • wafel Princessa - 1,09 zł za 30-45 gramów

Słodycze

 • ciastka Hit - 3,45 zł za 220 gramów
 • wafel Góralki - 0,75 zł za 42 gramy
 • lody Kaktus - 1,49 zł za 45 mililitrów

Nabiał

 • jogurt pitny Danone - 2,29 zł za 290 gramów
 • ser Hochland - 3,89 zł za 135 gramów
 • serek Almette - 3,99 zł za 150 gramów

Napoje

 • napój Kubuś Play - 1,69 zł za 400 mililitrów
 • napój Fuze Tea - 3,99 zł za 1,5 litra
 • napój Pepsi - 7,79 zł za 2 x 1,5 litra

Dodatki do dań

 • ketchup Roleski - 5,29 zł za 425-465 gramów
 • koncentrat pomidorowy Pudliszki - 2,99 zł za 210 gramów
 • oliwa Monini - 12,89 zł za 250 mililitrów

Dania gotowe

 • pizza Feliciana - 5,89 zł za 325 gramów
 • fasolka po bretońsku - 4,85 zł za 500 gramów
 • rosół Winiary - 3,05 zł za 120 gramów

Kawy

 • kawa ziarnista Jacobs - 19,89 zł za 500 gramów
 • kawa mielona MK Cafe - 14,85 zł za 550 gramów
 • kawa Mokate - 4,39 zł za 250 mililitrów