Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Piątnica - znajdziesz w 37 aktualnych gazetkach promocyjnych

Produkty Piątnicy są zdecydowanie jednymi z najbardziej lubianych przez Polaków. Charakteryzują się świeżym i naturalnym zapachem, są zdrowe oraz bardzo smaczne. Idealnie sprawdzają się podczas przygotowywania pysznych dań oraz jako przekąski, dlatego marka ma tak wypracowaną pozycję na rynku ...

. Historia Piątnicy powstała wiele lat przed II wojną światową we wsi Drozdowo nad Narwią w gminie Piątnica. Właściciele majątku wykorzystali obfitość pasz tego rejonu i sprowadzili z zagranicy bydło mleczne. W taki sposób powstawały pierwsze produkty Piątnicy, których ilość zwiększała się z biegiem lat. Sprawdź, gdzie aktualnie kupisz je najtaniej!

Nieustannie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najlepszych cenach. Piątnica to słowo odnalezione w 825 gazetkach, w tym 37 to gazetki obowiązujące, a 788 to oferty wygasłe. Najczęściej piątnica pojawia się w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem piątnica została odnaleziona 20 września. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst