Lody w Poznaniu - lokalne promocje

W różku, pudełku, kubeczku czy na patyku – lody to nie tylko jeden z najsmaczniejszych deserów, ale także niezapomniany smak dzieciństwa. Kto z nas z utęsknieniem nie czekał na upalne dni, których nieodłącznym elementem były właśnie lody? Co ciekawe mrożone desery znane są w Chinach od ponad ...

trzech tysięcy lat. Do Europy trafiły za pośrednictwem Arabów, którzy przekazali Sycylijczykom recepturę pierwszych sorbetów. Dziś lody w najróżniejszych smakach znajdziemy nie tylko w lodziarniach, ale niemal w każdym sklepie spożywczym. Masz ochotę na lody? Sprawdź, gdzie kupisz je w okazyjnej cenie!

Systematycznie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najkorzystniejszych cenach. Lody to słowo wyszukane w 1027 gazetkach, w tym 18 to gazetki obowiązujące, a 1009 to promocje archiwalne. Najczęściej lody pojawia się w gazetkach sieci Biedronka. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem lody została dodana ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst