Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Kasza - znajdziesz w 48 aktualnych gazetkach promocyjnych

Kasza to określenie jadalnych nasion zbóż, które zazwyczaj występują w rozdrobnionej postaci. Posiadają wysoką zawartość skrobi, dzięki czemu bogate są w wartości odżywcze. Istnieją różne rodzaje kaszy. Do podstawowych zalicza się przede wszystkim kaszę gryczaną, kaszę jęczmienną, kaszę jagla ...

ną oraz kaszę manną. Każda z nich nieznacznie różni się smakiem, ale wszystkie posiadają podobne właściwości. Swoją popularność kasza zawdzięcza m.in. historii, ponieważ była używana jako jeden ze składników kulinarnych na całym świecie już od wielu lat. Sprawdź, w których sklepach kupisz ją aktualnie najtaniej!

Ciągle przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najkorzystniejszych cenach. Kasza to słowo odnalezione w 802 gazetkach, w tym 48 to gazetki aktualne, a 754 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej kasza występuje w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem kasza została wrzucona 19 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, włącz powiadomienia.

Rozwiń tekst