Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę granaty do powiadomień!

Granaty - znajdziesz w 22 aktualnych gazetkach promocyjnych

Granaty mają cierpko-słodki smak i nazywane są owocami życia. Uprawiane są na Bliskim Wschodzie od kilku tysięcy lat. Świetnie nadają się zarówno do deserów, jak i wytrawnych dań. Mają dosyć dużo kalorii – ok. 80 kcal na 100 gramów owocu. Jednak dietetycy zalecają włączenie granatów do diety, ...

bo zawierają dużo błonnika, który wspomaga procesy trawienne. Spożycie granatów zalecają też lekarze – owoc zawiera polifenole, które hamują rozwój wolnych rodników, a tym samym obniżają ryzyko zachorowania na nowotwory. Wzmacniają też nasze serca, obniżają ciśnienie tętnicze krwi i poziom cukru oraz cholesterolu.

Non stop przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Granaty to słowo znalezione w 261 gazetkach, w tym 22 to gazetki aktualne, a 239 to promocje archiwalne. Najczęściej granaty pojawia się w gazetkach sieci PSB Mrówka. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem granaty została dodana 23 lipca. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, włącz notyfikacje.

Rozwiń tekst

Sprawdź promocje w Twojej okolicy