Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Żurawina - znajdziesz w 33 aktualnych gazetkach promocyjnych

Czerwone owoce świeżej żurawiny charakteryzują się kwaśnym smakiem, ale warto pokusić się o włączenie jej do codziennej diety. Wszystko dlatego, że żurawina zawiera bardzo dużo witaminy C, A, E oraz witamin z grupy B. Jest też bogata w błonnik pokarmowy, jod, magnez, żelazo i potas. Dzięki za ...

wartości antyoksydantów opóźnia proces starzenia. Jedzenie żurawiny ma także zbawienny wpływ na układ moczowy. W sklepach możemy kupić też żurawinę suszoną i mrożoną. Ta pierwsza świetnie smakuje z dodatkiem musli czy płatków owsianych i jogurtu. Z kolei mrożona, doskonale nadaje się do przyrządzania sosów czy koktajli.

Nieustannie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w atrakcyjnych cenach. Żurawina to słowo znalezione w 594 gazetkach, w tym 33 to gazetki ważne, a 561 to promocje wygasłe. Najczęściej żurawina występuje w gazetkach sieci E.Leclerc. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem żurawina została wrzucona 21 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst