Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę żel do powiadomień!

Żel - znajdziesz w 78 aktualnych gazetkach promocyjnych

Żele występują pod różną postacią. Zazwyczaj mają galaretowatą konsystencję, ale mogą być również sztywne. Używane są przede wszystkim podczas codziennej pielęgnacji człowieka jako żel do mycia ciała, twarzy lub jako żel do układania włosów, stosowany głównie przez mężczyzn. Występują różne r ...

odzaje tych produktów, a w sklepie można znaleźć wiele zapachów i kolorów żeli. Ciekawostką jest to, że niektóre z nich zachowują swoją sztywność w obecności gazu czy cieczy nawet do 99 %. Sprawdź, które sklepy przygotowały najciekawsze cenowo propozycje różnego rodzaju żeli!

Nieustannie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najlepszych cenach. Żel to słowo wyszukane w 1507 gazetkach, w tym 78 to gazetki obowiązujące, a 1429 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej żel znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem żel została wrzucona 22 sierpnia. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, włącz notyfikacje.

Rozwiń tekst