Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Śmietana - znajdziesz w 52 aktualnych gazetkach promocyjnych

Śmietana to popularny produkt mleczny, który charakteryzuje się lekko kwaśnym smakiem. W sklepach dostępne są różne jej rodzaje. Śmietana przeznaczona do sałatek zawiera 12% tłuszczu. Do zup i sosów najlepiej nadaje się produkt o 18% i 22% zawartości tłuszczu. Śmietany najbardziej kaloryczne, ...

czyli 30% i 36% to tzw. kremówki. Przeznaczone są do deserów. Dietetycy ostrzegają, by śmietanę spożywać z umiarem, bo jest źródłem tzw. złego cholesterolu. Na rynku dostępne są także produkty z dodatkiem jogurtu, które nadają się do delikatnych sałatek i owocowych deserów. Sprawdź, gdzie kupisz śmietanę w najlepszej cenie.

Nieustannie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w super cenach. Śmietana to słowo odnalezione w 995 gazetkach, w tym 52 to gazetki aktualne, a 943 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej śmietana znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem śmietana została odnaleziona 19 września. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst