Gazetka Promocyjna - Wader

22.01.2020 - 31.12.2020 |Zobacz więcej gazetek sieci Wader

poprzednia strona
1 / 134strona
następna strona
Wader - gazetka promocyjna ważna od 22.01.2020 do 31.12.2020 - strona 1.
Wader logo

Wader

Dodaj sklep Wader do ulubionych

Strona internetowa:

http://wader.toys/

Liczba gazetek:

8

O gazetce

Wader to sieć, która nieustannie zachęca swoich klientów do zakupu atrakcyjnych produktów w stosunkowo niskich cenach. Jeśli zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz pomysłu co podarować maluchowi z tej okazji to doskonale trafiłeś! W tej gazetce promocyjnej znajdziesz mnóstwo niesamowitych propozycji, z których ucieszy się każde dziecko.

Zabawki dla chłopców

Na pierwszych stronach gazetki promocyjnej Wader poleca zabawki, które wzbudzą zachwyt szczególnie małych chłopców. Wśród produktów znalazły się przede wszystkim różne samochody. Sieć zachęca do zakupu wozu strażackiego, który wyposażony jest fluorescencyjne światła, sekretną kabinę, pompę wodną, podnośnik hydrauliczny, samodzielną przyczepę oraz dyszę wodną. Wszystkie te dodatki sprawiają, że zabawa pojazdem staje się jeszcze ciekawsza. W gazetce promocyjnej Wader na małych chłopców czekają również auta retro, formuła 1, wóz policyjny oraz ambulans. Zachwyt najmłodszych z pewnością wzbudzi także laweta z wywrotką, spychaczem czy walcem.

Edukacja za pomocą zabawek

Wader zwraca uwagę nie tylko na bezpieczną zabawę dzieci, ale także na ich edukację podczas zabawy. Nauka jest możliwa nie tylko przy pomocy książek i zeszytów. Okazuje się, że najmłodsi zdobywają bardzo dużą wiedzę właśnie dzięki zabawie. W najnowszej ofercie sieci znalazło się mnóstwo kolorowych klocków, z których wspólnie z dziećmi możesz tworzyć niesamowite budowle. W gazetce zostały również umieszczone klocki Baby Blocks, z których powstaną różne zwierzaki. Bawiąc się nimi, dziecko ma okazję poznać nowe kolory, kształty oraz gatunki zwierząt.

Artykuły dla dziewczynek

Nie tylko chłopcy znajdą dla siebie atrakcyjne zabawki w gazetce promocyjnej Wader. Sieć przygotowała również niesamowite propozycje dla dziewczynek. Szczególnie zadowolone z pewnością będą wszystkie miłośniczki gotowania. W najnowszej ofercie znalazło się wiele zestawów kuchennych, z których dzieci mogą przygotować smaczne, niewidzialne potrawy. Wader poleca zestaw kawowy, obiadowy czy zestaw naczyń kuchennych. Atrakcyjną propozycję stanowi też wózek na zakupy, który przypomina prawdziwy model spotykany w sklepach.

W tej gazetce promocyjnej znajdziesz:

Inne gazetki z tej kategorii