Gazetka Promocyjna - Lego

01.06.2020 - 31.12.2020 |Zobacz więcej gazetek sieci Lego

poprzednia strona
1 / 144strona
następna strona
Lego - gazetka promocyjna ważna od 01.06.2020 do 31.12.2020 - strona 1.
Lego logo

Lego

Dodaj sklep Lego do ulubionych

Strona internetowa:

https://www.lego.com/pl-pl

Liczba gazetek:

4

O gazetce

Katalog Lego na okres czerwiec - grudzień 2020 to prawdziwa gratka dla każdego fana klocków, niezależnie od wieku czy preferencji.

Mały budowlaniec – zacznij z Lego!

Już na pierwszych stronach, można znaleźć świetne zestawy dla maluchów, które marzą o tym, aby zostać w przyszłości budowlańcami. Zestaw do rozbiórki z kulą to prawdziwy rarytas!

Lego Ninjago dla małych i dużych

Każda kolejna strona jest już tylko lepsza, ponieważ zawiera ogromne zestawy Lego Ninjago. M.in. unikatowy zestaw Imperialna Świątynia Szaleństwa, będzie dostępny za kwotę 359,99 zł, a samochód Cole’a za 44,99 zł.

Fani Harrego Pottera – szykujcie portfele

Kolejne strony są prawdziwą gratką dla fanów Harrego Pottera. Wśród zestawów klocków, dostępne będą takie propozycje jak: Wielka Sala w Hogwarcie, Wieża Astronomiczna w Hogwarcie, a nawet latający samochód. W serii do kupienia będą zarówno droższe zestawy, np. Wierzba bijąca za 339,99 zł, jak i tańsze opcje, m.in. Expecto Patronum za 89,99 zł.

Mnóstwo kolekcji limitowanych

Wśród dostępnych kolekcji, nawiązujących do różnych gier czy filmów znalazło się także sporo zestawów Minecraft, Star Wars, Trolls, Disney Princess oraz Frozen II. Wśród tych ostatnich można dostać np. Szkatułkę na biżuterię Elzy, spływ kajakowy Anny czy zaczarowany domek na drzewie Anny.

Dla najmłodszych i nieco starszych…

Warto także zwrócić uwagę na wszystkie klocki z serii Lego Duplo, które świetnie sprawdzają się w przypadku najmłodszych dzieci oraz Lego Technic, które są rewelacyjnym wstępem do nauki dla małych i dużych inżynierów. Oczywiście, w katalogu nie mogło zabraknąć także stałych kolekcji, takich jak Lego Friends, Ninjago czy serii z superbohaterami – Avengers. Dla wielkich fanów i fanek Lego stworzono także bransoletki, które również można złożyć z wybranych przez siebie elementów. To idealny prezent dla każdego miłośnika, który znajdziesz na stronie 91.

W tej gazetce promocyjnej znajdziesz:

Inne gazetki z tej kategorii